Pamiętacie Olę z "Top Model"? W programie mocno ją zmienili, ale prawdziwą metamorfozę przeszła dopiero teraz

Ola Ławnik-Sadkowska z programu "Top Model" przeszła ogromną przemianę. Niedawno bardzo mocno schudła, a teraz zmieniła kolor włosów.

Ola Ławnik-Sadkowska brała udział w 5. edycji programu "Top Model". Miała wtedy trudną sytuację rodziną, a przez swoje błędy musiała zamieszkać w ośrodku wychowawczym. Choć z show dosyć szybko odpadła, nie zrezygnowała z marzeń związanych z modelingiem.

W programie przeszła ogromną metamorfozę, ale jednak dopiero po jego zakończeniu, zmieniła się wręcz diametralnie. Bardzo mocno schudła, zapuściła włosy, przefarbowała je na platynowy kolor i zmieniła swoją garderobę. Początkowo jej fani zaczęli wyrażać swoje zaniepokojenie. 

Sama skóra i kości.
Wyglądasz strasznie chudo. Aż niefajnie - pisali. 

Teraz Ola na swoim Facebooku prezentuje się w kolejnej nowej odsłonie - znacznie przyciemniła włosy. W brązie wygląda naprawdę seksownie! 

Przyznacie, że patrząc na stare zdjęcia Oli, trudno ją teraz rozpoznać.

JT

Więcej o:
Komentarze (6)
Ola Sadkowska z 'Top Model' przeszła ogromną metamorfozę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 4

  Ósmy cud świata to na pewno nie jest.

 • Gość: MiNka

  Oceniono 4 razy 2

  Jak widać wszystkie ulegają modzie na szablonowy wygląd .. jak tak patrzę na polskie ulice widzę że wszystkie dziewczyny są bardzo do siebie podobne, smutne to...

 • Gość: Umi

  0

  Ślicznie wygląda i bardzo ładnie schudła! ^^

 • Gość: Ola

  Oceniono 1 raz -1

  Znowu to samo, usta powiększone, policzki wciągnęła i wszyscy zadowolenie. Patologia na ulicach wszystkie tak samo wyglądają, niedługo nie będziemy się od siebie różnić tak jak Japończycy.

 • Ania Zarębska

  Oceniono 1 raz -1

  Bardzo brzydko wyglądasz Olu. Mam nadzieję że to do Ciebie dojdzie i zaczniesz znpwu jeść aby stać się kobietą a nie kościotrupem!

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz -1

  Usta powiększyła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX