Katarzyna Glinka też odchodzi z "Barw Szczęścia"? Wiemy, jak potoczy się wątek jej bohaterki

Katarzyna Glinka idzie śladem Katarzyny Zielińskiej i również odchodzi z serialu "Barwy Szczęścia". Czy jest szansa, że wróci na plan?

W najbliższych dniach pojawią się ostatnie odcinki "Barw szczęścia" z Katarzyną Zielińską. Aktorka po 10 latach pożegnała się z fanami. Teraz dowiadujemy się, że również Katarzyna Glinka niebawem odejdzie z serialu. Na szczęście tylko na czas urlopu.

Katarzyna Górka, bohaterka, w którą wciela się Glinka wyjedzie do Dubaju, informuje "Świat Seriali". Zostanie tam wysłana, aby w luksusowym hotelu prowadzić zajęcia fitnessu. Ile potrwa przerwa w wątku Górki, zdradziła nam osoba z produkcji serialu.

Przerwa Katarzyny Glinki w "Barwach szczęścia" trwa od jakiegoś czasu i wkrótce aktorka wraca na plan. Kasia Górka - rzeczywiście poleci do Dubaju, ale widzowie praktycznie nie odczują braku swojej ulubionej bohaterki. Wątek K. Glinki jest obecny w odcinkach bez zmian do stycznia - komentuje.

Aktorka nie ujawniła, z jakiej przyczyny żegna się chwilowo z serialem. Tymczasem możemy ją oglądać w najnowszych odcinkach "Przyjaciółek" i czekać na powrót do "Barw Szczęścia".

MT

Więcej o:
Komentarze (3)
Katarzyna Glinka odchodzi z "Barw szczęścia". Czy wróci na plan serialu?
Zaloguj się
 • Gość: agent_gwiazd

  Oceniono 3 razy 3

  To juz tylko scianki zostana...

 • Gość: Waldi

  Oceniono 4 razy 0

  Szkoda że Marta i Kasia odchodzą z serialu bez nich ten serial wiele straci w końcu to są jedne z głównych postaci które są w serialu obecne od początku mam nadzieje że zarówno Marta jak i Kasia wrócą do serialu choć co do Marty Mam wątpliwości choć mam nadzieje że Krzepiński nic Marcie nie zrobi i Marta się odnajdzie cała i zdrowa a co do Kasi Górki myślę że ona wróci jeszcze do serialu choć nie ukrywam że Bez Marty I Kasi ten serial będzie Pusty.

 • Gość: Waldi

  Oceniono 2 razy -2

  Szkoda że zarówno Marta I Kasia odchodzą z Barw szczęścia mam nadzieje że Wrócą choć do Mart mam wątpliwośći Krzepinski mógł jej coś zrobić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX