Wielki "come back" w "Warsaw Shore"? Jola i Piotrek podczas jednej z imprez nie mogli się od siebie oderwać

W kolejnym odcinku "Warsaw Shore Summer Camp 3" adrenaliny dostarczą nie tylko czekające na uczestników atrakcje, ale także jedna z imprez podczas której Piotrek i Jola znów wyjątkowo zbliżą się do siebie.

Zanim Piotrek na stałe dołączył do "Warsaw Shore", spotykał się z Jolą. Ich krótki, lecz intensywny związek zakończył się na chwilę przed Summer Campem 2, w którym to "Pedro" zadebiutował w roli ekipowicza. Od razu dogadał się z pozostałymi uczestnikami programu, a szczególnie z Magdą. Tamten sezon opuścili jako para, jednak dziś nie są już razem. 

Teraz wygląda na to, że Jola i Piotrek znów się do siebie zbliżyli.

Tańczyłyśmy z nimi na parkiecie i nagle... wyłania się "Pedro" - opowiada Jola. 
Idziesz ze mną - zapowiedział Piotrek i razem poszli w "tango".
Sam nie wiem jak to się stało. Jola tam wyrwała trzech facetów. Tu brzydal, tu nagle kolejnych trzech... Pomyślałem "nie, ja ją przejmę". 

Co z tego wyniknie? Tego dowiecie się już w najbliższą niedzielę o 23:00.

Magda i Piotr z "Warsaw Shore" rozstali się. Powód? Tak szczerego wyznania się nie spodziewaliśmy

red

Doda ułożyła z nami pytania do tego QUIZU, zobacz, czy sobie poradzisz
1/10Którą figurę należy wstawić w brakujące miejsce?
Zobacz także
  • Pierwszy numer polskiej edycji 'Playboya' pojawił się w 1992 roku. Na przestrzeni tych 25 lat na okładkach tego najpopularniejszego magazynu dla mężczyzn mogliśmy podziwiać wiele rodzimych gwiazd. Zobaczcie naszą galerię najciekawszych zdjęć. Która okładka podoba Wam się najbardziej? A która najmniej? Mucha z gwiazdkami na piersiach, Siwiec cała w oliwce. A to tylko początek listy najciekawszych okładek "Playboya"
  • Weronika 'Tancereczka' i Paweł Cattaneo z 'Warsaw Shore' Paweł z "Warsaw Shore" rozstał się z Weroniką! "Nie dziwię się niektórym, że wolą zwierzęta od ludzi". SĄ DOWODY
  • Jola Mróz z 'Warsaw Shore' Jola z "Warsaw Shore" pokazała się bez makijażu. Różnica jest ZDUMIEWAJĄCA