Kuriozalna rozmowa w "PnŚ". Rogalska zapytała Dominikę Figurską o zdradę. "Kryzysy w małżeństwie są zbawienne". Potem jeszcze lepiej

Dominika Figurska pojawiła się w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie udzieliła wywiadu na temat monogamii i zdrady. Aktorka, która kilka lat temu zdradziła męża, podkreśliła, że małżeństwo polega na wybaczaniu.

O Dominice Figurskiej już dawna nie pisze się w kontekście aktorskich dokonań, ale mocno kontrowersyjnych wypowiedzi. Dumna mama piątki dzieci, która uważa m.in., że kobiety, które nie są w ciąży "marnują czas", pojawiła się ostatnio w "Pytaniu na Śniadanie". Tematami rozmowy z Marzeną Rogalską były monogamia i zdrada, a - jak wiadomo - Figurska ma w tych kwestiach pewne doświadczenie. Kilka lat temu wybaczyła mężowi zdradę po to, by kilka lat później również przyznać się do niewierności. Gdy wzięła udział w kampanii "Wierność jest sexy", zarzucono jej hipokryzję, ale niespecjalnie się tym przejęła.

Tak. Dostało [mi się]. Bo jak "jawnogrzesznica" ma czelność mówić o wierności? Otóż ma czelność, a nawet pełne prawo. Bo zasmakowała jednego i drugiego: życia w czystości, wierności oraz zdrady. I już z doświadczenia wie, co dobre.

Wątek ten rozwinęła w rozmowie z Rogalską.

Co ci daje monogamia? - zapytała dziennikarka.

Aktorka bez wahania uznała, że monogamia daje jej szczęście i poczucie bezpieczeństwa. Potem dodała jednak, że trzeba sobie uatrakcyjniać życie i że w małżeństwie wszystko jest możliwe.

To mi daje poczucie bezpieczeństwa i szczęście. Życie pisze różne scenariusze, ale to mi daje takie poczucie, że jesteśmy razem, obiecaliśmy sobie, że będziemy do końca życia, problemy są, kryzysy, wiadomo. To wszystko wzmacnia - wyznała Figurska.

studio Pytanie na śnaidaniestudio Pytanie na śnaidanie screen 'Pytanie na śniadanie'

Dziennikarka zaczęła też temat kryzysu w związku aktorki, która bez większego problemu udzieliła odpowiedzi też i w tej kwestii. Zdrady umacniają, a małżeństwo polega na wybaczaniu.

Mieliśmy kryzys, nie jeden. W małżeństwie z 16-letnim stażem cały czas jest kryzys i podnoszenie się z tego. Moim zdaniem kryzysy w małżeństwie są zbawienne. To jest taka istota małżeństwa. Nasze jest bardzo burzliwe i to jest cudowne, bo cały czas jesteśmy wzmocnieni. Do przysięgi małżeńskiej dodałabym jedno zdanie - będę ci wybaczać zawsze - oznajmiła aktorka.

Dominika Figurska jest ze swoim mężem już od dwudziestu lat, z czego szesnaście lat są po ślubie. Owocem ich małżeństwa jest pięcioro dzieci.

MT

Więcej o:
Komentarze (92)
Dominika Figurska w "Pytaniu na śniadanie" mówi o zdradzie i zaletach monogamii
Zaloguj się
 • Gość: aqgqgq

  Oceniono 180 razy 160

  owocem związku jest czwórka , bo piąte ma z byłym kochankiem do ktorego uciekała dwa razy . I to jest bycie katolikiem w polskim wydaniu , czyli hipokryzja do potęgi entej.

 • Gość: gość

  Oceniono 166 razy 142

  Wniosek jest jeden: najpierw zdradzamy a potem stajemy się twarzą kampanii " wierność jest sexy", ja pierdzielę co za kraj i autorytety

 • Gość: Ed

  Oceniono 127 razy 97

  Zwykła dziwka która kreuje się na świętą hipokryzja

 • Gość: m

  Oceniono 70 razy 64

  HIPOKRYZJA JEDNO SŁOWO.

 • Gość: gość

  Oceniono 58 razy 54

  wspaniała hipokryzja....proponuję jeszcze więcej dzieci i zdrad. To z pewnością umocni Wasz związek......Ale pasujecie do siebie pod względem percepcji związku....

 • Gość: Gosc

  Oceniono 65 razy 47

  Mówienie o wierności przez te krowę to hańba logo oni zapraszają i jakie wzorce dają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX