Doda udostępnia mail od Haidara. Pokazała też dokument od notariusza "Kiedy cię atakują, prawda obroni cię sama"

Dorota Rabczewska nadal nie zakończyła ostatecznie spraw związanych z byłym narzeczonym Emilem Haidarem. Udostępniła nowe dokumenty osądzające byłego partnera.

Rozstanie Dody i Emila Haidara wzbudziło wiele emocji i nie można powiedzieć, że było to rozstanie z klasą. Konflikt między byłymi narzeczonymi trwa do dziś i co rusz pojawiają się kolejne oskarżenia o nadużycia jednej ze stron. Zaledwie kilkanaście dni temu pisaliśmy, o rzekomym szantażu, którego miał się dopuścić przyjaciel Dody względem Emila Haidara. W sprawę włączyła się prokuratura. Rzeczony znajomy piosenkarki został nawet zatrzymany i przesłuchany. Wspominano wówczas, że miały pojawić się nagrania kompromitujące Haidara, za których nie upubliczniane domagano się dużej sumy pieniędzy.

Doda wtedy od sprawy umywała ręce, a w piśmie od jej prawnika mogliśmy przeczytać, że "osoba Pani Doroty Rabczewskiej nie była ani nie jest przedmiotem zainteresowania w tej sprawie w szczególności brak jest związku jej osoby z trwającym postępowaniem".

Teraz jednak Doda zabrała głos już sama. Nie odnosi się bezpośrednio do wspomnianej sprawy, jednak do osoby samego Emila Haidara. opublikowała na Instagramie dokumenty notariusza oraz korespondencję sprzed 2 lat, w której Haidar przyznaje się do nadużywania alkoholu.

Ja nie jestem facetem, który ciągle będzie kłamał, zmyślał, mataczył. Te wszystkie głupoty wynikały z faktu nadużywania różnych substancji chemicznych oraz ja je uważałem za niewinne i nikomu nieszkodzące kłamstwa - czytamy w oświadczeniu prawnika.

W 2015 roku Haidar zaproponował zgodę i definitywnie zakończenie konfliktu między nimi.

Jeżeli uważasz te wyjaśnienia za wyczerpujące zamknijmy ten temat i nigdy do niego nie wracajmy i uwierz mi ja nie pozwolę, żeby kiedykolwiek on wrócił, nie będę kłamał i wysysał z palca bzdur  - dodaje.

Rabczewska dodała również zdjęcie pisma od notariusza, w którym widnieje informacja, iż piosenkarka może nagrać byłego partnera, kiedy ten znów będzie pod wpływem alkoholu. Nagrania mogą przez nią zostać upublicznione bez ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności. Haidar, kiedy jeszcze spotykał się z Dodą, podpisał dokument, który może go teraz kosztować milion złotych.

Doda obok pisma umieściła swój komentarz na ten temat.

Dziewczyny, nie dajcie się poniżać, a potem przepraszać w nieskończoność nawet aktem u notariusza. Szkoda życia,a ludzie się nie zmieniają. Ja zmieniłam swoje i jestem szczęśliwa! - napisała

Emil Haidar póki co nie skomentował sprawy.

MT

Więcej o:
Komentarze (45)
Doda udostępnia mail od Haidara. Pokazała też dokument od notariusza "Kiedy cię atakują, prawda obroni cię sama"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 53 razy 33

  Ona jest naprawdę nienormalna,nawet jeżeli on pił to to co ona wyczyniała w tym związku jest chore.Podpisy,oświadczenia,nagrywanie o ile są prawdziwe.To świadczy o tym że nic jej nie przeszkadzało,dopóki jej nie rzucił.Inaczej by w podskokach pobiegła z nim do ślubu.Żenada i patologia

 • Gość: stop dodon

  Oceniono 40 razy 30

  I kto tutaj nie odpuszcza?!.. To dodon nie odpuszcza miliona!

 • Gość: gosc

  Oceniono 36 razy 30

  to nie jest pismo od notariusza,notariusz nie sporzadzi takiego aktu notarialnego,nie widze tu podpisu notariusza ot zwykla kartka,Rabczewska to kombinatorka klamczucha,intrygantka ,niestety nie udalo sie zlapac frajera na kase to chciala z niego wydoic w inny sposob

 • Gość: echh

  Oceniono 48 razy 30

  Zacznijmy od tego, ze zaden szanujacy sie notariusz nie podpisalby sie pod takim gownem....wiec nie wiem co za brednie ta idiotka wymysla.

 • Gość: att

  Oceniono 38 razy 28

  przeanalizujcie całą jej prze4szłość z facetami, to prosty wniosek, ma Doda problemy sama ze sobą. jej agresja w stosunku do innych , bicie, napaście ,oraz szantazowanie byłych ...to jest chore.

 • Gość: aja

  Oceniono 35 razy 27

  strach z nia być, jak mozna w związku tak ohydnie sie zachowywac jak Doda, nagrywać, maile przechowywać, jak może robic to kochająca osoba. jeżeli coś nie gra odchodzę i juz, a nie zostawiam pułapki na faceta, z którym byłam tyle lat. Co za obskurna maszkarada !!!!

 • Gość: agon

  Oceniono 33 razy 23

  współczuję Haidarowi ! jakikolwiek był to popełnił błąd, ze z nia był, jak go poniżała i zmuszała do samokrytyki. Powinien dawno odejść.Nie był aniołem , ale kto z nas jest. Każda babeczka lub facet może na nas zo0stawić taką pułapke , że hej ! ale przeciez nie na tym polega zwiazek .

 • Gość: do pierdla z nią!

  Oceniono 34 razy 22

  WULGARNe pazerne babsko z tej rabczechy.

 • Gość: xax

  Oceniono 25 razy 21

  dlaczego Doda tak się poniża ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX