Agata Duda na pierwszy rzut oka wyglądała super. Patrzymy jednak na buty. Niezła wpadka

Agata Duda w bieli od stóp do głów - nie jest to dobry wybór. W garsonce wygląda świetnie, jednak patrzymy w dół...

Agata Duda często zachwyca nas swoimi stylizacjami. Jednak nie tym razem. Pierwsza dama ostatnio zaprezentowała się w bieli od stóp do głów. Garsonka wygląda świetnie, ale żona prezydenta powinna dobrać do niej inny kolor szpilek. 

Ostatnia stylizacja Agaty Dudy nie przypadła do gustu także Dorocie Wróblewskiej. Promotorka mody na swoim Facebooku pochwaliła znakomicie skrojony i dopasowany komplet, a nawet nazwała Dudę "królową garsonek". 

Wróblewska zaznaczyła, że stylizacja nie powinna opierać się na jednym kolorze. We wpisie zaproponowała inne rozwiązanie.

Drogie Panie, unikamy takich zestawień. Wszystko jedno, gdzie jesteśmy i na jakim stanowisku. Do takiego zestawienia proponuje obuwie w kolorze: fuksji, fioletu, szarości lub w innych kontrastowych odcieniach - poradziła. 

Zgadzacie się?

MT

Więcej o:
Komentarze (135)
Dorota Wróblewska skrytykowała Agatę Dudę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jamyślę

  Oceniono 155 razy 111

  znacznie bardziej mi przeszkadza że pani prezydentowa milczy jak zamurowana w sprawach ważnych dla kobiet

 • Gość: Maja

  Oceniono 102 razy 62

  Nasza prezydentowa ubiera się bardzo nudno. Wcale nie chce się na nią patrzeć. Jest bezbarwna. Bez wyobraźni. Zresztą osobowość ma taką samą. Nie ma zdania na żaden ważny temat, nie zajmuje się niczym istotnym, choć jako żona prezydenta miałaby wiele okazji by się wykazać. A to takie tylko NIC. Smutne...

 • Gość: margot452

  Oceniono 61 razy 51

  Płakać się chce, ze o żonie prezydenta europejskiego kraju można napisać tylko tyle, w co była ubrana.

 • Gość: ppp

  Oceniono 76 razy 34

  Na "Pani" trzeba zasłużyć. Do przystawka do Dudy czyli Duda. Niczym się niw wyróżniła, noc nie wniosła. Żyje na nasz koszt i się głupio uśmiecha. To nie zasługuje ma "Pani".

 • basiacan

  Oceniono 61 razy 27

  Dudowa przypomina mi kure... Jak kura ma maly, nieproporcjonalny do reszty ciala przechylony lepek z grzebieniem opadlym na strone..

 • abbc123

  Oceniono 40 razy 18

  Dopiero 40 parę lat?? I lekarz mówi, ze w tym wieku można młodo rześko i fajnie wyglądać na tym przykładzie? Wygląd pasuje mi do 65 lat. Wtedy och i ach byłoby - jak młodo wygląda na ten wiek. Mając 40 parę lat samemu z siebie powinno się wyglądać na 30.

 • Gość: dadu

  Oceniono 31 razy 17

  Przecież to młoda kobieta, więc skąd te zmarszczki na czole i pod oczami, a oczy wymalowane
  strasznie i nieładnie. Pani Prezydentowo niech się pani nie daje tak malować, bo to panią
  pobrzydza.

 • marymania

  Oceniono 51 razy 17

  Dudowa to taki sam garkotłuk i tłumok jak Szydłowa, tyle, że chudsza.

 • Gość: mru

  Oceniono 45 razy 15

  Zawsze ma te garsonki jakieś takie z bazarku. Gdyby nie posągowa figura to wyglądałaby równie tanio jak Szydło. Jak już stawia na minimalizm to te ciuchy powinny być ze świetnych materiałów i perfekcyjnie skrojone. Rozumiem, że nie chce elektoratu kłuć w oczy bogactwem ale bez przesady ;) O fryzurze już nie wspomnę nawet....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX