TVN tego nie pokazał. Mucha MIAŻDŻY Jastrzębską podczas wywiadu. "Rozmowa się nie klei, co?". Aż żal na to patrzeć

Anna Mucha wkurzyła się pytaniami Agnieszki Jastrzębskiej o dzieci. Wywiad był tak zły, że nie nadawał się do emisji.

Po czerwcowej premierze spektaklu "Przygoda z ogrodnikiem" Anna Mucha udzieliła wywiadu Agnieszce Jastrzębskiej. Pytania, które usłyszała, nie przypadły jej do gustu.  Jastrzębska szybko przeszła bowiem od rozmowy o sztuce do życia prywatnego aktorki. Mucha znana jest jednak z tego, że o dzieciach nie wypowiada się publicznie i najwyraźniej nie miała zamiaru tym razem zrobić wyjątku od tej zasady.

Zbywała pytania, Jastrzębska jednak nadal brnęła w zadawanie pytań o życie prywatne aktorki. Mucha z ironicznym uśmiechem te same pytania skierowała więc w jej stronę.

A Twoje dzieci wiedzą, że masz ważny dzień? A ile Ty masz dzieci? Chcesz o nich pogadać? A już zaczęły szkołę? Zadowolona jesteś? Opowiedz mi o nich - rzucała jak z karabinu Mucha.

Jastrzębska przez chwilę chyba myślała, że aktorkę naprawdę interesuje rozmowa o dzieciach i starała się odpowiadać. W końcu Mucha nie wytrzymała i wyraźnie skwitowała, co myśli o rozmowie.

Ale sobie pogadałyśmy, rozmowa się nie klei, cholera jasna... Agnieszka, inni czekają - powiedziała z uśmiechem.

Po "wywiadzie" obydwie odetchnęły z ulgą. Materiał był jednak tak żenująco zły, że TVN nie dopuścił go do emisji.

Zobaczcie, jak wyglądała ta rozmowa.

 

Co ciekawe, Jastrzębska - specjalistka od show-biznesu, ewidentnie posiada nikłą wiedzę w tej dziedzinie. Gdyby było inaczej, świetnie by wiedziała, że Mucha na pytania o dzieci OD ZAWSZE reagowała alergicznie.

MT

Więcej o:
Komentarze (47)
Anna Mucha miażdzy Agnieszkę Jastrzębską podczas wywiadu. TVN tego nie pokazał!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 86 razy 70

  ''Trafiła kosa na kamień'' -Kiepska dziennikarka usiłowała przeprowadzić wywiad z kiepską aktoreczką, która w dodatku jest mało przyjemna...

 • Gość: Gg

  Oceniono 31 razy 25

  Serio, piszecie o jakimś wywiadzie z d py z czerwca w październiku (wrzesień już prawie się skończył)?

 • Gość: sokół

  Oceniono 28 razy 22

  Jastrzębska wreszcie oberwała za swoje wścibstwo! Należało się!

 • Gość: Mazowszanka

  Oceniono 26 razy 12

  i brawo Pani Aniu, :) brawo

 • Agnieszka Reyes

  Oceniono 28 razy 12

  Chwała dla pani Anny, kto płaci tak dennej dziennikarce,kto inwestuje w coś takiego, mocno się zastanawiam. Szkoda, że nie mam w tv opcji która blokowała by kanał, na którym w danej chwili pojawia się pseudo gwiaza TVN pani J.

 • Gość: migele

  Oceniono 15 razy 11

  Fakt jest taki że większość(a zwłąszcza Jastrzębska)tych "śniadaniowych konferansjerów" prezentuje poziom rzecznego mułu.Jedynym i jak się okazuje wystarczającym atutem jest"wygadanie",inteligencji zero. Dodatkowo miała Jastrzębska niefart że trafiła na pyskatą i pewną siebie Muchę. Generalnie rozmowa trepa z butem...tyle że trep jak trep a but troszeczkę lepszej jakości.

 • Gość: kolorowa

  Oceniono 29 razy 11

  I teraz pewnie te wszystkie nienawistne komentarze pod adresem Muchy pisze wściekła Jastrzębska.
  Hahahaha dobrze jej tak. Dobrze ją Anka potraktowała. Jastrzebska jest okropna . Brawo Ania!

 • Gość: Jaa

  Oceniono 45 razy 11

  Mucha to chamka to jedno, drugie, ze zachowuje sie w sieci jak kur..a pokazując cyce i dupe a nagle jak pierd..nieta reaguje na pytanie o dzieci. Wystrczylo wiesniaro odpowiedzieć " nie rozmawiam na temat zięcia". Ale co internetowy ku...szon moze wiedzieć o kulturze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX