Znana jest już płeć drugiego dziecka Joanny Koroniewskiej. Wiadomo też, jak aktorka znosi ciążę

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w przyszłym roku po raz drugi zostaną rodzicami. Teraz poznaliśmy płeć ich przyszłego dziecka.

Joanna Koroniewska jest w ciąży - taka informacja obiegła media tydzień temu. Portal "Party" podał właśnie, że para aktorska spodziewa się drugiej córki, która ma przyjść na świat w styczniu. Serwis informuje również, że jak na razie gwiazda bardzo dobrze znosi kolejną ciążę, w związku z czym do końca września zamierza jeszcze pracować.

Potem wybiera się na kilkumiesięczny urlop macierzyński – informuje w rozmowie z "Party" menedżerka aktorki, Aleksandra Piwar.

Aktorka "M jak miłość" planuje zostać na urlopie macierzyńskim co najmniej do maja przyszłego roku. Potem rozpoczyna prace na planie nowej produkcji TVP.

Jestem pełna podziwu dla Asi i tego, że dla rodziny praktycznie zrezygnowała z życia zawodowego. Kiedy się spotykamy, widzę, że ma to sens i przynosi wspaniałe efekty. Janka jest nie tylko mądrą, ale i wybitnie uzdolnioną muzycznie dziewczynką. Ma niesamowity słuch i pięknie gra na flecie – mówi o Koroniewskiej w rozmowie z "Party" jej przyjaciółka, Agnieszka Hyży.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są już rodzicami 8-letniej córki Janiny. Para jednak zawsze podkreślała, że marzy o kolejnym dziecku i jak ważna jest dla nich rodzina. Teraz ich życzenie się spełni. Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

AG

Joanna Koroniewska jest zazdrosna o Dowbora? Wszystko przez zdjęcie z Wendzikowską. "Takie gesty są zarezerwowane dla żony"

Więcej o:
Komentarze (4)
Joanna Koroniewska jest w ciąży. Urodzi chłopca czy dziewczynkę?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 3

  Maja kasę, mają możliwość by siedziała w domu to ok, ale nie każdy może sobie na to pozwolic, na "poświęcenie się rodzinie"...

 • Gość: wszechwiedząca

  Oceniono 6 razy 2

  A guano mnie to obchodzi.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  KOGO OBCHODZI JEJ CIĄŻA ?

 • Gość: ws

  Oceniono 2 razy -2

  Bardzo dobrze że druga córka a nie syn bo chłopcy są beznadziejni i nic nie warci. Na pewno K
  oroniewska też tak uważa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX