"Warsaw Shore Summer Camp 3". W klubie za sprawą namiętnego pocałunku szalona noc zamienia się w piekło

Warsaw Shore Summer Camp 3

Warsaw Shore Summer Camp 3 (MTV/Mat.prasowe)

W kolejnym odcinku "Warsaw Shore Summer Camp 3" adrenaliny dostarczą nie tylko czekające na uczestników atrakcje, ale również kolejna eliminacja i następne potężne nieporozumienie.

Kolejny dzień w "Warsaw Shore" rozpoczyna mocny zastrzyk adrenaliny. Uczestnicy udają do portu, skąd wyruszają na przejażdżkę motorówką. Zawrotna prędkość i wzmagające się fale sprawiają, że ekipa przybija do brzegu w pomniejszonym składzie… Po powrocie do domu przybywa Boss. Jego wizyta ma dwojaki charakter - pragnie pochwalić wzorowe zachowanie shorowiczów na poprzedniej imprezie oraz ogłosić wyniki kolejnej eliminacji. Przypomina, że zagrożeni odejściem z programu są zarówno nowi, jak i starzy uczestnicy.

Ostateczna decyzja Bossa wzbudza duże emocje i odsłania nieznaną stronę jednego z ekipowiczów. Na tych, którzy pozostali w domu i kontynuują wakacyjną przygodę, czeka wizyta w jednym z największych nadmorskich klubów! Imprezowe humory sprzyjają wszystkim, poza dwójką uczestników, którzy decydują się zostać w domu sami…

Podczas gdy nieświadome niczego gołąbki gruchają w swoim gniazdku, w klubie za sprawą namiętnego pocałunku szalona noc zamienia się w piekło.

Od tej chwili w ekipie imprezują wyłącznie najmocniejsi zawodnicy, nad którymi nadal wisi groźba eliminacji. To znacznie zaostrza rywalizację o tytuł pełnoprawnego ekipowicza 3 edycji Warsaw Shore Summer Camp. Nowy odcinek już w niedzielę, o 23:00 na MTV.

Zobacz także
 • Warsaw Shore Sushi na nagim ciele i początek romansu. Co się wydarzy w najnowszym odcinku "Warsaw Shore"
 • Jola Mróz z 'Warsaw Shore' Jola z "Warsaw Shore" pokazała się bez makijażu. Różnica jest ZDUMIEWAJĄCA
 • Warsaw Shore Summer Camp 3, odcinek 2. Pierwsze turbulencje w nowym sezonie "Warsaw Shore"! Co wydarzy się dzisiejszym odcinku?
Komentarze (8)
"Warsaw Shore Summer Camp 3". W klubie za sprawą namiętnego pocałunku szalona noc zamienia się w piekło
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: szejk z duuupaju

  Oceniono 12 razy 12

  Pamiętam te czasy gdy na mtv leciała muzyka

 • Gość: shrs

  Oceniono 6 razy 4

  whore pasowało by o wiele lepiej...

 • Gość: olo

  Oceniono 3 razy 3

  same ku...szony pozbierane z barów koło drogi

 • Gość: adek

  Oceniono 3 razy 3

  Jola powinna odwiedzić poradnię psychiatryczną, jest zepsutą nimfomanką, oraz alkoholiczką, agresywna i zupełnie nie radząca sobie ze stresem.

 • Gość: vb

  Oceniono 2 razy 2

  czemu producent wyeliminował spokojną kamilę a propaguje agresję i bicie przez Jolę inne uczestniczki programu. Ten agresor zepsuty do szpiku kości powinien dawno wylecieć

 • Gość: Xxx

  Oceniono 6 razy 2

  Ten program jest kretyński

 • Gość: Ews

  Oceniono 4 razy 2

  Jestem szczęśliwa nie oglądając kiczu

 • Gość: olo

  Oceniono 1 raz 1

  Jolka wygada jakby byla brudna i smierdzaca fuuuuuuuuu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX