Sushi na nagim ciele i początek romansu. Co się wydarzy w najnowszym odcinku "Warsaw Shore"

Warsaw Shore

Warsaw Shore (Materiały promocyjne)

Ekipa "Warsaw Shore" rozkręca się. Sushi wprost z nagiego ciała Bartka to dopiero początek. Potem czas na imprezę. Zaczyna też iskrzyć między Bartkiem i Eweliną!

Ekipa "Warsaw Shore", już bez Ilony, pojawiła się w domu sushi mastera, gdzie imprezowicze najpierw uczą się przygotowywać posiłek po japońsku, a potem... gotowe sushi zostaje podane na nagim ciele Bartka. Po godnym mistrzów imprezy posiłku, czas wyruszyć na balety!

>>>> CO SIĘ WYDARZY W NAJNOWSZYM ODCINKU

Tego wieczora Jacek zostaje skrzydłowym Stiflera, który jest przekonany, że takie wsparcie zapewni mu powodzenie w podbojach. Podczas, gdy oni szukają szczęścia na parkiecie, pozostali łączą się w pary. Jola próbuje zepsuć podryw Piotrkowi, jednak ostatecznie kończy w ramionach Brzydala. Na wzbudzeniu zazdrości u swojego wybranka zależy również Kamili, która starając się zwrócić na siebie uwagę Stiflera bawi się z poznanym na parkiecie blondynem. Romans Eweliny i Bartka zaczyna być coraz bardziej oczywisty. Gorące chwile, jakie przeżywają w busie nie pozostawiają już żadnych wątpliwości. W międzyczasie Wojtek przejawia wyraźne zainteresowanie Wiktorią. Wieczór nie kończy się jednak dla tej dwójki tak upojnie, jak to planowali.

Warsaw Shore Summer Camp 3 w niedzielę o 23:00!

Pierwsze turbulencje w nowym sezonie "Warsaw Shore"! Co wydarzy się dzisiejszym odcinku?

Ten quiz ułożyła Magda Gessler! Myślisz, że wiesz wszystko o polskiej kuchni? Sprawdź się
1/15Tak powstaje sękacz. Inne nazwy tego regionalnego ciasta to:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Skomentuj:
Warsaw Shore. Sushi na nagim icele i początek romansu. Co się wydarzy w najnowszym odcinku
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane