Sushi na nagim ciele i początek romansu. Co się wydarzy w najnowszym odcinku "Warsaw Shore"

Warsaw Shore

Warsaw Shore (Materiały promocyjne)

Ekipa "Warsaw Shore" rozkręca się. Sushi wprost z nagiego ciała Bartka to dopiero początek. Potem czas na imprezę. Zaczyna też iskrzyć między Bartkiem i Eweliną!

Ekipa "Warsaw Shore", już bez Ilony, pojawiła się w domu sushi mastera, gdzie imprezowicze najpierw uczą się przygotowywać posiłek po japońsku, a potem... gotowe sushi zostaje podane na nagim ciele Bartka. Po godnym mistrzów imprezy posiłku, czas wyruszyć na balety!

>>>> CO SIĘ WYDARZY W NAJNOWSZYM ODCINKU

Tego wieczora Jacek zostaje skrzydłowym Stiflera, który jest przekonany, że takie wsparcie zapewni mu powodzenie w podbojach. Podczas, gdy oni szukają szczęścia na parkiecie, pozostali łączą się w pary. Jola próbuje zepsuć podryw Piotrkowi, jednak ostatecznie kończy w ramionach Brzydala. Na wzbudzeniu zazdrości u swojego wybranka zależy również Kamili, która starając się zwrócić na siebie uwagę Stiflera bawi się z poznanym na parkiecie blondynem. Romans Eweliny i Bartka zaczyna być coraz bardziej oczywisty. Gorące chwile, jakie przeżywają w busie nie pozostawiają już żadnych wątpliwości. W międzyczasie Wojtek przejawia wyraźne zainteresowanie Wiktorią. Wieczór nie kończy się jednak dla tej dwójki tak upojnie, jak to planowali.

Warsaw Shore Summer Camp 3 w niedzielę o 23:00!

Pierwsze turbulencje w nowym sezonie "Warsaw Shore"! Co wydarzy się dzisiejszym odcinku?

Ten quiz ułożyła Magda Gessler! Myślisz, że wiesz wszystko o polskiej kuchni? Sprawdź się
1/15Tak powstaje sękacz. Inne nazwy tego regionalnego ciasta to:
Zobacz także
  • Warsaw Shore Summer Camp Rusza nowy sezon "Warsaw Shore". W Ekipie duże zmiany!
  • Eliza Trybała Eliza z "Warsaw Shore" pokazała zdjęcie z urodzin córki. Wśród atrakcji... Ta zabawa ma tylu zwolenników, co przeciwników
  • Eliza i Trybson tworzą szczęśliwą rodzinę. Rodzice dwójki dzieci wycofała się z show-biznesu. Para podzieliła się obowiązkami. Ona zajmuje się opieką nad dziećmi, on jest zawodnikiem MMA. Nadal jednak chętnie dzielą się zdjęciami swojego mieszkania, czy to za pomocą Instagrama bądź kanału na Youtube. Jak mieszkają Trybson i Eliza? Przytulnie i z klasą. Gwiazdy "Warsaw Shore" nie lubią przepychu
Skomentuj:
Warsaw Shore. Sushi na nagim icele i początek romansu. Co się wydarzy w najnowszym odcinku
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX