Magdalena Soszyńska jest w ciąży! Radosną nowinę ogłosiła na Instagramie. "Same dobre wiadomości"

Magdalena Soszyńska, tancerka z "Tańca z Gwiazdami", jest w ciąży. Na Instagramie pochwaliła się już sporych rozmiarów brzuchem.

Magdalena Soszyńska spodziewa się drugiego dziecka. Jest w 27. tygodniu ciąży, czym pochwaliła się na Instagramie. Pod zdjęciem napisała, że dużo się u niej dzieje i przekazuje same dobre wiadomości. Trzeba przyznać, że wygląda kwitnąco i ten stan jej służy.

Piękna.
Wyglądasz przepięknie.
Ależ pięknie wyglądasz! Do twarzy Ci ze szczęściem - piszą internauci w komentarzach.

Gratulacje przekazała także inna tancerka z "Tańca z gwiazdami", Ewa Szabatin.

Gratulacje!!!!! - napisała.

Jak na razie tylko ona doczekała się odpowiedzi od przyszłej mamy, która wysłała jej serduszka.

Magdalena Soszyńska to tancerka reprezentująca najwyższą międzynarodową klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. W mediach zaistniała w 2005 roku, w 1. edycji "Tańca z gwiazdami". Z programu odeszła po 11 latach. Spowodowane było to decyzją o przeprowadzce do Gdańska, gdzie otwiera szkołę tańca.

Wpływ zapewne miały też sprawy prywatne Soszyńskiej. W zeszłym roku, rozwiodła się z Pawłem Michno po 9 latach latach małżeństwa. Mają syna Juliana, który urodził się w 2009 roku.

Tancerka szybko znalazła nowego partnera, o czym również poinformowała na Instagramie. To z nim spodziewa się drugiego dziecka.

Gratulujemy przyszłym rodzicom.

W takich warunkach mieszka Martyna Wojciechowska. "Prawie posprzątane". Nieźle!

AW

Więcej o: