Edyta Górniak chciała pochwalić się premierą nowej kolekcji ubrań. Reakcja internautów bezlitosna. "Może czas zmienić zawód?"

Edyta Górniak od kilku lat zajmuje się wszystkim, tylko nie tworzeniem nowej muzyki. Zniecierpliwieni fani dali upust swoim emocjom pod ostatnim postem na Facebooku gwiazdy.

Edyta Górniak mocno wpisała się w historię polskiej muzyki. Wiele jej piosenek stało się hitami, które zna prawie cała Polska, jednak od kilku lat nie wypuściła żadnego przeboju. Zamiast poświęcić się karierze, woli być jurorką w programach rozrywkowych i promować różne akcje - czego nie potrafią jej wybaczyć fani. Swoje rozczarowanie wyrazili w komentarzach pod jej ostatnim postem na Facebooku.

Gwiazda poinformowała, czego fani mogą się spodziewać po jej występie w Opolu. u nie było zaskoczenia - znów zaśpiewa covery. 

Na festiwalu jak zwykle covery, jak zwykle te same. Ileż można chwytać się ciągle tego samego. Najlepiej, jak wokalista zajmuje się wszystkim poza tworzeniem muzyki, tak jak robi to Pani sukcesywnie od wielu lat - pisali fani.
Ciągle stare numery lub covery i coraz gorzej śpiewane! Brak słów.
Od lat jestem fanka talentu Edyty Górniak, ale niestety, trzeba przyznać, że brakuje nowych utworów. Byłam zdziwiona, że znowu usłyszymy to samo. Jak to możliwe, że nikt nie napisał dla Edyty czegoś na miarę jej talentu? A może napisał, tylko nie zostało to zaśpiewane?
Gwiazda takiego formatu jak Pani, powinna zaśpiewać swoje utwory na koncercie, a nie covery.- piszą fani.

Post był dla Edyty Górniak także okazją do zaproszenia na premierę kolekcji zaprojektowanej wspólnie z NAOKO, która odbędzie się w Najnowszej Hali "PTAK" w Rzgowie. Fani jej tego nie przepuścili i skierowali do niej wiele ostrych słów.

Może jednak warto skupić się na karierze wokalistki? Ptak w Rzgowie? Programy tv? Chałturzenie.
Skacze Pani po tych wszystkich programach rok rocznie cały czas. Może czas zmienić zawód? - stwierdzają dosadnie.

Internauci zaczęli się także zastanawiać nad przyszłością Górniak i zmianą zawodu. Biorąc pod uwagę jej zamiłowanie do tworzenia kolekcji ubrań, proponują jej, aby została krawcową.

Też tęsknicie za Edytą-piosenkarką? 


AW

Więcej o:
Komentarze (10)
Edyta Górniak od kilku lat nie nagrała żadnego przeboju. Fani są dla niej bezlitośni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kaz

  Oceniono 7 razy 7

  ona mysli, ze jest whitney houston, w ogole dziwaczeje coraz bardziej jak Villas

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 5

  Chyba najwyższa pora ze sceny już zejść.

 • Gość: Poinformowany

  Oceniono 7 razy 5

  Ciekawe czy zaprosi siostre z rodzinna na koncert?

 • Gość: ggg

  Oceniono 6 razy 4

  Sorry ale pani Górniak nie stworzyła nawet nuty w żadnym utworze, które śpiewa, więc to nie do niej te żale.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX