Anna Lewandowska na swoim blogu radzi, co robić po kłótni z mężem. Robert będzie zadowolony

09.09.2017 13:28
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska (Instagram.com/ annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska to najbardziej popularna w Polsce motywatorka kobiet. Nie tylko wspiera je podczas zmiany stylu życia, lecz także doradza, jak powinny żyć i zachowywać się podczas przykrych sytuacji.

Anna Lewandowska niedawno świętowała 29. urodziny. Z tej okazji postanowiła zamieścić na swoim blogu wpis, w którym zwróciła się do kobiet i dała im kilka dobrych rad. Zaczęła go słowami piosenki, z którymi - jak sama stwierdziła - ciężko się nie zgodzić.

Babę zesłał Bóg, raz mu wyszedł taki cud!

Po tym krótkim wstępie zaczęła wywód na temat siły kobiet. Tłumaczyła, że są one bardziej skuteczne, kiedy działają w grupie, niż wtedy, kiedy stanowią jednostki. Poza tym oczywiście postanowiła je zmotywować.  

Nie zapominajmy o tym, kim jesteśmy i o tym, że wszystkie jesteśmy piękne i wartościowe. Czasami mówi się o nas "słaba płeć", ale czy… naprawdę?!
Jednoczmy się, uśmiechajmy się szczerze do siebie, pozytywną energią zmieniajmy świat i nakręcajmy innych do działania. Nie zapominajmy o tym, by wspierać siebie i sobie pomagać. Podajmy rękę komuś, kto się potknął i pomóżmy mu wstać. Tą samą ręką gratulujmy sobie sukcesów i uczmy się od siebie - pisała.

Oprócz tego radzi także, jak zachować się podczas kłótni z mężem. Dla niej najważniejsze jest to, aby ubarwiać świat miłością i dobrocią. 

 Jeśli pokłócisz się z kimś np. mężem, przyjacielem, koleżanką to nie zamykaj za sobą z trzaskiem drzwi. Staraj się pogodzić i szukaj porozumienia - radzi Lewandowska.

Proste, a jakże skuteczne. Patrząc na jej małżeństwo, może warto jej posłuchać?

Jej ciało to prawdziwa petarda! Shakira pokazała, jak przygotowuje się do trasy koncertowej. "Pracujesz tak ciężko, jestem dumna!"

 AW

Marzysz, by być księżniczką lub księciem? Ich życie to nie bajka. Sprawdźcie, czy dalibyście radę przeżyć w Pałacu Buckingham
1/14Jako księżna/książę dostałaś/eś prezent podczas spotkania. Kiedy się z nim pokażesz?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (68)
Anna Lewandowska na swoim blogu radzi, co robić po kłótni z mężem. Robert będzie zadowolony
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: llka

  Oceniono 46 razy 34

  Ona wstawia na ten blog takie truizmy, aż się słabo robi, kto to czyta? I w jakim celu? Takie naiwne, głupiutkie zdanka. Śmieszniutkie.

 • elzbietttta

  Oceniono 39 razy 29

  Wydawałoby się dorosła kobieta, a poziom umysłowy dziesięciolatki.

 • Gość: gość

  Oceniono 29 razy 19

  A co,sama kloci sie z Robercikiem,ze stala sie taka ekspertka od klotni malzenskich?

 • Gość: gosc

  Oceniono 27 razy 17

  Takie banaly, ze az zal komentowac - widac, ze Lewandowska jest malo inteligentna. Moze gdyby zamiast biegac i podskakiwac przeczytala jakas ksiazke, nauczyla sie na pamiec nowych slow, zwrotow, moglaby mawet czasem cos z sensem powiedziec. A teraz te jej rady to jak z rozmow gimnazjalistek - niski poziom, prymitywniutkie.
  Wstydzic sie powinna, ze jest takim nieukiem!

 • Gość: d.

  Oceniono 28 razy 16

  ona wstawia na tego swojego bloga cos co jest oczywiste, zadnej nowości nie odkryla, wszystko to oklepane frazesy..

 • Gość: watchkeeper

  Oceniono 19 razy 15

  ... miłe gesty i dobre słowa... to wg Ann po angielsku brzmi ...nice gestures and good words... To taki pidgin english oparty na Google Translator. LOL.

 • cucurucu

  Oceniono 21 razy 13

  sadzac po komentarzach to nikt jej nie lubi ...i jej madrosci

 • Gość: ok

  Oceniono 20 razy 12

  baba szacunku do samej siebie nie ma

 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 13 razy 9

  Zacytuję na tę okoliczność wspaniałe słowa mądrego poety - Juliana Tuwima: "Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa". Pani Aniu, może odrobina refleksji w tym pełnym sportu i wysiłku (niestety tylko fizycznego) dniu? ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane