Jarosław Bieniuk o popularności jego córki w sieci: To bardzo niebezpieczna zabawa. Jest też wątek filmu o Przybylskiej

Jarosław Bieniuk w rozmowie z naszym reporterem opowiedział o tym, jak radzi sobie z popularnością swojej córki Oliwii. Wspomniał także o pracach nad filmem o jego zmarłej partnerce, Annie Przybylskiej.

Jarosław Bieniuk po śmierci Anny Przybylskiej wziął na siebie wszystkie rodzicielske obowiązki. Sam wychowuje troje dzieci, 14-letnią Oliwię, 11-letniego Szymona i 6-letniego Jasia. Jak się okazuje, córka byłego piłkarza cieszy się coraz większym zainteresowaniem mediów. W rozmowie z naszym wideoreporterem wyznał, jak reaguje na popularność córki w sieci.

To jest taka niebezpieczna sytuacja, ponieważ na początku to jest zabawa. Oczywiście wszystkie dziewczyny w jej wieku mają Instagram. Jednak w pewnym momencie to zainteresowanie stało się na tyle duże, że w tej chwili muszę to bardzo kontrolować i uważać na to, co wrzuca – mówi Jarosław Bieniuk.

W dalszej części wywiadu Bieniuk opowiedział o pracy nad filmem o jego zmarłej żonie, Ani Przybylskiej. Zobaczcie nasze wideo.

MM

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
Komentarze (8)
Jarosław Bieniuk o popularności jego córki w sieci: To bardzo niebezpieczna zabawa. Jest też wątek filmu o Przybylskiej
Zaloguj się
 • Gość: Ala

  Oceniono 6 razy 4

  Chłopaki są do Ani podobni. Jasiek Ale slodziak!!! Mama byłaby DUMNA! Śliczna rodzina!!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy -1

  Mam wrażenie, że ten gość jest na siłę lansowany na celebrytę. Albo sam próbuje nim być.

 • cucurucu

  Oceniono 5 razy -3

  Kto to jest Bieniuk aby o nim pisac? Za duzo tego Bieniuka w gazecie, za duzo.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -3

  Porównuje do kogo są podobne dzieci. Moim zdaniem do rodziny Bieniuk może rodziny babci Bieniuk czy obojga rodziców Jarka. Podobieństwie do Ani raczej nie widze. Czyją mają grupę krwi jak Ani to się mylę, jak Jarka to mam rację.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX