Nie chciała mówić o życiu prywatnym, zwłaszcza o ślubie. Teraz Julia Pogrebińska opowiedziała o szczegółach ceremonii

Julia Pogrebińska dwa tygodnie temu stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała "tak" Johnowi Scottowi, 20 lat starszemu nauczycielowi jogi. Teraz zdradza szczegóły tego wydarzenia.

Informację o zaślubinach przekazał sam pan młody, publikując na Instagramie bardzo romantyczne i intymne zdjęcie. W tym ważnym dniu zakochani prezentowali się pięknie. Julia Pogrebińska wystąpiła w skromnej i delikatnej sukni, natomiast John zdecydował się wybrać tradycyjny szkocki strój, czyli kilt. W związku z tym, że ślub odbył się w Polsce, widok pana młodego w stroju innym niż klasyczny garnitur był na pewno niespotykany.

Teraz aktorka uchyla rąbka tajemnicy, jak wyglądał ten szczególny dzień.

- To było u naszych przyjaciół, w "Turkusowym Domku"..na Wawrze (...) Ten dzień przeszedł w bardzo familijnej atmosferze, bardzo rodzinnej atmosferze, ale mieliśmy rodzinę z całego świata.- - mówi w rozmowie z portalem Plejada.pl.

Interesujące jest w jakim języku była przysięga:

- Jeśli chodzi o polskie prawo, to w momencie, kiedy któryś z partnerów nie mówi po polsku, to zawsze musi być tłumacz. W związku z tym musiał być pośrednik, który tłumaczył naszą ceremonię. My mieliśmy jedną ceremonię taką zupełnie oficjalną, a druga była taka bardziej prywatna, bardziej dla nas, związana ze starym szkockim obrządkiem

Wygląda na to, że Julia jest bardzo szczęśliwa, skoro deklaruje, że jej życie przybrało taką pełnię.

Katarzyna Pakosińska wzięła ślub! Spójrzcie na jej nietypową suknię ślubną

MT

Więcej o:
Komentarze (7)
Julia Pogrebińska z "Pierwszej Miłości" zdradza szczegóły swojego ślubu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: stanley966

  Oceniono 5 razy 5

  Dużo szczęścia na nowej drodze życia.

 • Gość: ataa

  0

  kto to jest?

 • perkis1234

  Oceniono 10 razy 0

  Powiem tak, z moich obserwacji wynika, że istnieją dwa typy kobiet, które wiążą się ze znacznie starszymi facetami:
  1. Dziewczyny, które miały trudne relacje z ojcem albo tego ojca nie miały. W partnerze podświadomie szukają substytutu tatusia, który się nimi zajmie i zaopiekuje.
  2. Wyrachowane dziewczyny-żmije, używając języka dyplomacji takie mentalne i/lub materialne kurtyzany, które chcą mieć wszystko "TERAZ". Często z biednych domów. Nie chcą mieć partnera w ich wieku, ponieważ oznaczałoby to, że wszystkiego musieliby dorabiać się wspólnie - zarówno pod względem materialnym jak i doświadczenia życiowego. Chcą mieć kogoś kto na starcie ma już to wszystko.

  Ogólnie te dwa typy kobiet, choć przy pierwszym poznaniu mogą wydać się nawet normalne, to tak naprawdę później okazuje się, że są niestabilne emocjonalnie, często nie wiedzą czego chcą od życia, chcą aby ktoś poprowadził ich za rękę, powiedział co, gdzie i kiedy. Pokazał świat i przeprowadził przez życie.

 • Gość: Li

  Oceniono 3 razy -1

  Coś z Tą panią nie tak

 • kitciwoko

  Oceniono 15 razy -3

  Ale stary oblech! Pewnie pod tą spódnicą nawet gaci nie wciągnął na starą, pomarszczoną dupę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX