Kożuchowska spóźniła się na Bal TVN. Przyszła, gdy fotoreporterzy skończyli pracę, ale zdjęcie z imprezy pokazała na Instagramie. Niestety, fryzura FATALNA

Małgorzata Kożuchowska na balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" pojawiła się w nietypowej dla siebie fryzurze. Naszym zdaniem nie był to udany eksperyment.

W minioną sobotę odbył się coroczny bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście czołowych gwiazd stacji. Jednak niektóre z nich, jak np. Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha czy też Renata Kaczoruk, ponoć spóźniły się na galę i nie mają zdjęć z czerwonego dywanu. Gdy pojawiły się na balu, fotoreporterzy zdążyli już skończyć swoją pracę. 

Zdjęć Kożuchowskiej nie znajdziemy zatem w agencjach fotograficznych, ale od czego jest Instagram? Aktorka jeszcze przed wyjściem na bal opublikowała w sieci poniższą fotografię.

Ostatnie przymiarki przed balem - napisała pod zdjęciem. 

W komentarzach nie brakowało zachwytów nad kreacją Kożuchowskiej od Gosi Baczyńskiej. 

Wow, petarda. Przepiękna ta suknia.
Cudnie Pani wygląda! Suknia po prostu boska.
Pani Małgosiu, zjawiskowo.
I na to czekałam... By zobaczyć Panią Małgorzatę. I wiedziałam, że będzie to najpiękniejsza kreacja - czytamy w komentarzach. 

My nie do końca możemy się zgodzić z opinią fanów aktorki. Naszą szczególną uwagę zwróciła na siebie nie tyle kreacja, co jej fryzura. Kożuchowska pojawiła się bowiem w nieco inaczej uczesanych (niż dotychczas) włosach. Jej najnowszy eksperyment uznajemy za nieudany. "Ulizana" fryzura dodała jej lat i odjęła uroku. A może to po prostu niekorzystne zdjęcie? Zresztą... Oceńcie sami. 

Małgorzata Kożuchowska na ramówce wyglądała świetnie, ale był ktoś, z kim nie mogła się równać. Co za styl!

MM

Więcej o:
Komentarze (6)
Małgorzata Kożuchowska i jej kreacja na Balu TVN. Nie wypadła najlepiej
Zaloguj się
 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 21 razy 17

  Kożuch po prostu chce mieć taką fryzurę jak pani Agata Kornhauser - Duda - tłusty naleśnik z blond włosów ;)

 • Gość: kkk

  Oceniono 7 razy 5

  ...fryzura a'la Agatka....
  A tak w ogóle, chyba stacje jej się pomyliły. Po to nie oglądam tvpis, żeby nie musieć słuchać i patrzeć na pisowiskie twarze,

 • Gość: Maria

  Oceniono 11 razy 5

  To wreszcie które zdjęcie z tego spóźnionego balu bo tu widać misz masz zdjęć

 • elenem

  Oceniono 7 razy 3

  A to ta aktoreczka podrzędna ...ta co tak drze mordę w Rodzinka.pl
  Raz widziałam i przełączyłam na inny kanał.

 • Gość: 13f

  Oceniono 2 razy 2

  Całkiem jak ta skisła skorupa na łbie "pierwszej damy" Agatki. Kożuchowska zawsze była odrażającym babsztylem, katotalibanem i totalnym kartonowym beztalenciem, nic tego nie zmieni, przestańcie wreszcie o niej pisać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX