Przetakiewicz chciała zabłysnąć na Balu TVN. Nie wyszło. Wróblewska krytykuje. "Prezent świąteczny, który ciężko obronić"

Na sobotnim Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" nie mogło zabraknąć Joanny Przetakiewicz. Projektantka słowo "błyszczeć" potraktowała zbyt dosłownie. Jej starań nie doceniła Dorota Wróblewska.

Joanna Przetakiewicz bardzo się starała, żeby podczas sobotniego balu charytatywnego oczy wszystkich zwrócone były tylko na nią. Uczestniczka najnowszej edycji "Azja Express" zazwyczaj wygląda perfekcyjnie, jednak tym razem niestety nie wyszło. Projektanta pojawiła się w warszawskich Arkadach Kubickiego na corocznym Balu Fundacji TVN w długiej, złotej, asymetrycznej sukni. Kreacja miała duże rozcięcie, dzięki czemu eksponowała zgrabne nogi Przetakiewicz.

>>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Znana z ciętego języka i lubiąca komentować stroje gwiazd Dorota Wróblewska, nie omieszkała ocenić kreację Przetakewicz.

W tym przypadku mamy jeden wielki dodatek, prezent świąteczny, który ciężko obronić - skrytykowała projektantkę na Facebooku Dorota Wróblewska.

Niestety, ale Joanna Przetakiewicz przesadziła... Za dużo błysku i za dużo cekinów. Złote dodatki - TAK. Total złoty look - NIE. A Wy, zgadzacie się z opinią Doroty Wróblewskiej?

AG

Lara Gessler wyszła za mąż! "Miała piękną sukienkę do ziemi". Zobaczcie, jak tańczy!

Więcej o:
Komentarze (24)
Joanna Przetakiewicz chciała zabłysnąć na Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam|. NIE wyszło. Wróblewska krytykuje. "Prezent świąteczny, który ciężko obronić"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mihowski

  Oceniono 30 razy 12

  No to trzeba wypomnieć wiek Joannie Przetakiewicz ;) Tej kobiecie za chwilę stuknie pięćdziesiątka a.... skubana wygląda jak głodna 30tka ;) Czas na wnioski: jak się tak wygląda można nosić nawet złote obrusy, latać topless po basenie lub w mini do opery i... spokojnie olewać zgryźliwe komentarze pryszczatych baboli i dresów z nadwagą wiążących swoja przyszłość tylko z udaną prokreacją oraz dobrodziejstwem 500+ Bo nie ma sprawiedliwości na tym świecie - kobieta ma rozum, kasę i wygląd więc sobie żyje jak chce ;)

 • Gość: makk

  Oceniono 26 razy 8

  Piękna suknia. Całość idealna, nie jest przeładowana żadną dodatkową biżuterią. Figura super, zadbane ciało, fryzura skromna - całość idealna.Gdzie jak nie na bal iść w takiej kreacji? Tylko na bal!.

 • Gość: b.szkrab

  Oceniono 25 razy 7

  Takiego prezentu to bym nie wyrzuciła, w przeciwieństwie do pani Wróblewskiej.

 • Gość: zapytajnik

  Oceniono 16 razy 6

  kto wypisuje te pochwalne komentarze? opłaceni klakierzy?

 • Gość: Kuba

  Oceniono 12 razy 4

  Wygląda rewelacyjnie !! Niech się Pani Wróblewska w du... ugryzie.
  Nie dziwię się , że zazdrość ją zżera. Pani Joanna wygląda zjawiskowo. Mógłbym się z nią umówić :)

 • Gość: avocado

  Oceniono 6 razy 2

  Góra super ale stopy strasznie!!! Aśka wyrzuć te buty!!!

 • Gość: Hoho

  Oceniono 12 razy 2

  Wyglada jak ruska zza Urala na tureckiej dyskotece.

 • Gość: Basia

  Oceniono 3 razy 1

  Basia: z gusrami się nie dyskutuje, a P.Joanna jest piekna,zgrabna i wygląda supet. O co tyle krzyku................

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  sukienka na dole przekombinowana, ale wystarczy odciąć ogon i włożyć palec do buta i spoko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX