Dziennikarka TVN24 jest w zaawansowanej ciąży. Pożegnała się z widzami. Kto ją zastąpi w porannym programie "Wstajesz i wiesz"?

anna seremak-frątczak

anna seremak-frątczak (TVN 24)

Anna Seremak-Frątczak znika z anteny TVN24. Powodem nie jest jednak zwolnienie, a zaawansowana ciąża prezenterki. Na okres urlopu macierzyńskiego pożegna się ze stacją.

Anna Seremak-Frątczak to dziennikarka stacji TVN24, znana głównie z porannego programu "Wstajesz i wiesz". Lubiana przez widzów prowadząca wkrótce rozstanie się na jakiś czas z telewizją. Powodem nie jest jednak zwolnienie, a zaawansowana ciąża. Na koniec swojego dyżuru, dziennikarka pożegnała się ze swoimi fanami. 

Ja się z Państwem żegnam i może to troszeczkę potrwać, ale z doświadczenia wiem, że szybko zleci – powiedziała na wizji. 

Seremak-Frątczak na czas urlopu macierzyńskiego rozstanie się z TVN24. To już drugi raz, w trakcie jej kilkuletniej kariery w stacji. Podobną przerwę miała w 2015, kiedy urodziła swoje pierwsze dziecko. 

Prawdopodobnie jej miejsce zajmie Igor Sokołowski. Przed kilku laty pracował w TVN24, jednak zdecydował się przejść do stacji TVP Info i redakcji wp.pl. 

Życzymy mamie miłego urlopu i szybkiego powrotu na wizję!

Pink przemowę na MTV VMA zadedykowała córce. Ta historia to ogromna inspiracja

SW

Uda nam się cię oszukać? Sprawdź, jak dobry z geografii jesteś
1/16Najgłębszym polskim jeziorem są Śniardwy.

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (14)
Anna Seremak-Frątczak, dziennikarka TVN24, jest w zaawansowanej ciąży. Pożegnała się z widzami
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosia

  Oceniono 24 razy 22

  Ja już w weekendy nie oglądam tvn. Szkoda mi pana Marcina Żebrowskiego. Po co mu te glorie do pomocy. Radził sobie sam doskonale błyskotliwy i dowcipny. Teraz patrzy tylko jak pani obok w kusej kiecce wymądrza się i praktycznie nie daje mu dojść do głosu. Jego mina mówi sama za siebie.Ja tu piszę bo gdzie to można zgłosić? Czyj to był pomysł?, Tą osobę wystawić przed budynek tvn i niech nie wraca.

 • igaks50ks5

  Oceniono 21 razy 19

  lekkiego i szybkiego porodu...gratulacje...pozdrawiam

 • aperfectblue

  Oceniono 14 razy 12

  Co do Marcina Zebrowskiego to właśnie widzę jak się męczy. A jest chyba najlepszy teraz, Kantareita lubie, ale gorzej wypada, brak mu wyrazistego charakteru.

 • Gość: ElaMe

  Oceniono 8 razy 8

  Super, gratulacje :D

 • Gość: es

  Oceniono 4 razy 4

  Wszystkiego najlepszego.

 • Gość: Konrad

  Oceniono 3 razy 3

  Ona na początku października urodzi

 • Gość: Malena A.

  Oceniono 2 razy 2

  Jedyna prezenterka tvn24, której nie mogę ani słuchać ani oglądać, głos jak przekupy z targu, machanie rekami, kiwanie się, kompletny brak stylu i klasy. Życze jej, żeby urodziła zdrowiutkie i śliczne dzieciątko ale niech jak najdłużej pozostanie w domu albo wcale nie wraca do tv.

 • aperfectblue

  Oceniono 16 razy 2

  Ta pani nie umie czytać newsów. Często się myli i przekreca wyrazy, przy tym nerwowo trzęsie głową. To razi. Każdemu się to zdarza, ale np Kuligowska lepiej czyta, lepiej prowadzi glos.

 • Gość: Mi

  Oceniono 7 razy -7

  A może tak by ojciec wziął urlop rodzicielski aby zająć się dzieckiem? 500+ będzie miała na kosmetyki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX