Małgorzata Kożuchowska świętuje 9. rocznicę ślubu. Pokazała urocze zdjęcie z mężem. "To była najlepsza decyzja w moim życiu"

Małgorzata Kożuchowska na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z okazji 9. rocznicy ślubu. Kim jest jej partner, jak się poznali i co najważniejsze, jak wyglądał ślub? To bardzo romantyczna historia.

Małgorzata Kożuchowska to "Matka Polka" rodzimego show-biznesu. Aktorka, tak jak jej partner, jest głębokogo wierząca. Wczoraj obchodziła 9. rocznicę swojego ślubu z Bartłomiejem Wróblewskim. Z okazji blaszanych godów opublikowała wspólne zdjęcie na Instagramie.

Dziewięć lat temu wyszłam za mąż za Bartka. I to była najlepsza decyzja w moim życiu!

Jak się zaczęła ich wspólna przygoda? W 2006 roku, po śmierci Jana Pawła II, lecieli jednym samolotem na pielgrzymkę do Rzymu. Jednak wtedy, jako młody student, Wróblewski bał się podejść do pięknej aktorki, a więc obserwował ją tylko z daleka.

Wróblewski był zauroczony Kożuchowską na tyle, że po tym przypadkowym spotkaniu wykupił bilety na wszystkie spektakle, w których aktorka aktualnie grała. Kożuchowska nie pozostała obojętna na zaloty absztyfikanta.

Dwa lata później Bartosz oświadczył się. 

Ślub Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja WróblewskiegoŚlub Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego KAPIF.pl

Ślub był legendarnym wydarzeniem. Odbył się 30. sierpnia 2008 roku w Warszawie, w kościele pod wezwaniem Świętego Krzyża. Razem razem z chórem zaśpiewała Justyna Steczkowska, a wśród gości była cała śmietanka polskiego show-biznesu. Kożuchowska olśniła wszystkich w białej kreacji od Gosi Baczyńskiej. Do ślubu poszła z bukietem czarnych kwiatów. 

Później nadszedł czas na dziecko. W 2014 roku na świat przyszedł mały Jan Franciszek Wróblewski. Aktorka będąc w ciąży miała 43 lata, jednak obyło się bez żadnych komplikacji. Niezmiernie jednak pilnują prywatności syna, którego nie pokazują publicznie.

Viola Kołakowska ma ponoć nowego faceta, ale co w takim razie robi z nią na wakacjach Karolak? "Tomasz is here"

SW

Więcej o:
Komentarze (21)
Małgorzata Kożuchowska obchodzi 9. rocznicę ślubu.
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Hanian

  Oceniono 17 razy 7

  Decyzja może i dobra, ale ślubna fryzura i kościsty dekolt psują efekt...

 • Gość: Sprawiedliwy

  Oceniono 20 razy 6

  To antytalent aktorski ! Nie da się jej oglądać ani słuchać tego skrzeczącego ohydnego głosu !

 • Gość: uuuutr

  Oceniono 2 razy 2

  Żenada

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 1

  Niech świętują co miesiąc. Kolejna miesięcznica to ich specjalność.

 • Gość: wolontariusz

  Oceniono 1 raz 1

  bezdomne szczeniaki proszą o pomoc: zbiórka na pomagam.pl/cegielkamaluszki; - to zbiórka na szczepienia, które ratują ich życie...

 • Gość: cezar85

  Oceniono 1 raz 1

  Po co?

 • obeznany

  Oceniono 13 razy 1

  Ładna para. Robią wrażenie bardzo szczęśliwych. Kożuchowska świetnie wygląda! Podoba mi się, że tak otwarcie tematyzuje kwestie swojej wiary, małżeństwa i macieżyństwa nie popadając przy tym w tak typową w Polsce przesadę.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 7 razy 1

  Spoko Maroko!
  Kiedy wzruszający rozwód?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX