Pamiętacie Sashę Strunin z "The Jet Set"? Dzisiaj ma już inny styl i pełniejsze kształty. BARDZO się zmieniła

Sasha Strunin gościła ostatnio w "Dzień dobry TVN", gdzie zaprezentowała swój najnowszy utwór oraz opowiedziała o czasach przerwy od show-biznesu oraz o narzeczonym.

Sasha Strunin przed laty dała się poznać jako dość wulgarna w sposobie ubierania i skandalizująca gwiazdka muzyki pop z zespołu "The Jet Set". Dziś Sasha ma 28 lat i zupełnie nie przypomina starej siebie.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Strunin gościła ostatnio w programie "Dzień dobry TVN". Jak się okazuje, nie tylko nabrała ona kobiecych kształtów. Zmieniła także styl ubierania na dużo grzeczniejszy oraz przeszła na jazz. W przeciągu tych kilku lat z dala od show-biznesu, artystka wróciła do rodzinnego Poznania, gdzie skończyła fotografię na poznańskiej ASP.

Teraz zaprezentowała swój najnowszy singiel, "Nie mów mi nie". Jak sama przyznaje, powrót na scenę był dla niej dość trudny.

Powrót był dla mnie bardzo naturalny, ale i trudny zarazem. Wiedziałam, że ludzie nie spodziewają się aż takich zmian u mnie. Wróciłam do takiej muzyki, która królowała u mnie w domu. Babcia mnie karmiła muzyką jazzową - mówiła Strunin w śniadaniówce. 

W którym wydaniu ją wolicie? Obecnym czy tym sprzed lat?

 

MM

Więcej o:
Komentarze (3)
Sasha Strunin z "The Jet Set" powraca. Jak dziś wygląda?
Zaloguj się
 • Gość: Hjk

  Oceniono 4 razy 4

  Ludzie, każdy 10 lat temu wyglądał inaczej, młodziej...

 • Gość: Ela

  Oceniono 1 raz 1

  A mi sie bardzo podoba muzyka ktora teraz spiewa,piekny glos

 • witek7205

  Oceniono 9 razy -3

  No cóż. Swoje 5 minut już miała. Teraz została nikim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX