Hakerzy wrzucili na profilu Gomez zdjęcia nagiego Biebera. On chwilę później pokazał nietypowe nagranie. To nie mógł być przypadek

Selena Gomez, Justin Bieber

Selena Gomez, Justin Bieber (EAST NEWS)

Selena Gomez starała się szybko zażegnać kryzys w mediach społecznościowych, zdejmując nieprzyzwoity post z sieci. Internet jednak nie zapomina.

Selena Gomez i Justin Bieber niegdyś tworzyli parę, której losy śledziły miliony nastolatków na całym świecie. Ich rozstanie wstrząsnęło światem show-biznesu, bo dla wielu byli oni parą idealną.

Piosenkarka od wielu miesięcy jest związana z piosenkarzem The Weeknd, ale niektórzy wciąż lubią powracać wspomnieniami do czasów, gdy była jeszcze dziewczyną Biebera. Kto? Na przykład hackerzy, którzy w poniedziałek na Instagramie Gomez udostępnili w ramach żartu zdjęcie piosenkarza. I to całkiem nagiego! 

Wpis na Instagramie Seleny Gomez szybko został zdjęty z sieciWpis na Instagramie Seleny Gomez szybko został zdjęty z sieci | Screen z Instagram.com/selenagomez

Piosenkarka zareagowała bardzo szybko, ale nie na tyle szybko, by sytuacja nie została dostrzeżona przez internautów, a co za tym idzie - media. Po kilku minutach zdjęcia już nie było, ale zrzut postu nadal krąży po sieci.

Choć ani Selena, ani Justin nie skomentowali zajścia, można przypuszczać, że piosenkarz nie był szczęśliwy z takiego obrotu spraw. Niektórzy twierdzą, że wideo, które udostępnił chwilę później na InstaStory może być właśnie odpowiedzią na sztucznie wywołaną aferę. Widać na nim smutnego Biebera, który wpatruje się beznamiętnie w kamerę.

ZOBACZ ZDJĘCIE >>>>

Czyżby chciał dać wszystkim znać, że już widział post swojej byłej i że ma dość gierek? A może to znak do samej Seleny?

Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje

MK

Jak dobrze znasz Ojca chrzestnego? [QUIZ]
1/10Kogo wysyła Vito Corleone do Hollywood, żeby złożył w jego imieniu "propozycję nie do odrzucenia" Jackowi Woltzowi?
Zobacz także
Komentarze (1)
Justin Bieber nago na profilu swojej byłej. Selena Gomez musiała być wściekła. Tajemnicza reakcja piosenkarza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: selenka

    Oceniono 4 razy 0

    a tam pipka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX