Grzesiek z "Rolnik szuka żony" spodziewa się drugiego dziecka? Wygadać się miała Manowska. Mamy komentarz rolnika

Ania, żona Grzegorza Bardowskiego z "Rolnika..." jest w drugiej ciąży? Chcąc sprawdzić doniesienia prasowe zadzwoniliśmy do rolnika. I już wiemy.

Grzesiek i Ania to jedna z najsympatyczniejszych par z programu "Rolnik szuka żony". Grzesiek wypatrzył Anię jeszcze na etapie oglądania zdjęć kandydatek i od tamtej pory nie miał wątpliwości, że to jest właściwa dziewczyna. Potem przyszła miłość, pojawił się synek Jaś, a teraz... czas na drugie dziecko?

Tak przynajmniej wynika z tekstu serwisu Pomponik.pl, który porozmawiał z Martą Manowską. Prowadząca program odwiedziła bowiem sympatyczną parę.

Zobaczyłam po raz pierwszy syna Ani i Grzegorza. Pojechałam do nich z misiami i okazało się, że taki sam miś siedział w środku w łóżeczku i Ania tak chciała bardzo dyplomatycznie z tego wybrnąć i mówi: 'Nie martw się, będzie dla brata'. A ja na to: 'Mam gratulować?'. A ona: 'Mów, że nie, jeszcze nie!' I to są wspaniałe chwile.

Wiadomość o kolejnej ciąży z pewnością zelektryzowałaby fanów Ani i Grzegorza, dlatego zadzwoniliśmy do rolnika z prośba o potwierdzenie informacji. Akurat zajęty był sianiem rzepaku, ale znalazł chwilę, że odnieść się do medialnych rewelacji.

Nie, to nieprawda - powiedział.

Cóż, miś od Marty Manowskiej zapewne jeszcze trochę będzie musiał poczekać.

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska ma romans z jednym z uczestników? "Byłaby wspaniałą towarzyszką, ale..."

JZ

Więcej o:
Komentarze (13)
"Rolnik szuka żony". Grzesiek i Ania spodziewają się dziecka? Mamy komentarz rolnika
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cucurucu

  Oceniono 3 razy 3

  A kogo to, qrwa, obchodzi?!

 • Gość: ll

  Oceniono 1 raz 1

  moze to nie jego i dlatego nie wie

 • Helena Jeżewska

  0

  Najsympatyczniejsza para w edycjach !!!!!!!!!!!Piękni , młodzi i skromni !!!!!!!!!!!!

 • Gość: KIX

  0

  prosimy o show Rolnik rodzi dzieci itp.

 • Gość: lila

  0

  pewnie ,ze nie prawda,Ania szczuplutka,jak przed ciążą na zdjęciach na instagramie i w filmikach,a media w podtekstach dopatruja sie nie wiadomo czego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX