Anna Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka. Lider zespołu "Akcent" nie rozpoznał aktorki. "Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku"

Anna Przybylska pracowała dla Zenka Martyniuka z zespołu "Akcent" - taką zaskakującą informację podał portal "Super Express".

Anna Przybylska największą popularność zdobyła rolą niezwykle sympatycznej Marylki z kultowego serialu "Złotopolscy", w którym grała przez kilkanaście lat. Jak się okazuje, aktorka, mimo to, musiała sobie jeszcze dorabiać do skromnej, serialowej pensji. Portal "Super Express" donosi, że Anna Przybylska zanim stała się gwiazdą polskiego kina, zajmowała się... pudrowaniem twarzy lidera zespołu "Akcent' czyli Zenka Martyniuka, pracując przy jego teledyskach.

Jak aktorkę wspomina król Disco Polo? Możemy się tego dowiedzieć z jego książki pt. "Życie to są chwile".

Była już popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze.

Anna Przybylska na początku swojej kariery dorabiała jako stylistka oraz wizażystka, pomagając na planach różnych produkcji znajomemu reżyserowi, Mirosławowi Judkowiakowi. W ten właśnie sposób, w latach 90., znalazła się również na planie teledysku Zenka Martyniuka do utworu "Lato jest po to, by kochać". Co ciekawe, lider zespołu "Akcent" wówczas nie rozpoznał aktorki.

Nie poznałem Ani. Dopiero obecna na planie moja żona Danuta w pewnym momencie zapytała, czy nie zauważyłem, że pudrowała mnie aktorka ze "Złotopolskich" - przyznał otwarcie Zenek Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem".

Przy okazji zaprezentowano bardzo unikatowe zdjęcie z lat 90., do którego pozuje Anna Przybylska razem z Zenkiem Martyniukiem. Tak właśnie wyglądała aktorka na początku swojej kariery.

AG

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska planują zaręczyny? Przedstawił ją rodzinie. 'Strasznie się denerwowała'

Więcej o:
Komentarze (2)
Anna Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka. Lider zespołu "Akcent" nie rozpoznał aktorki. "Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • chmjel

    Oceniono 8 razy 8

    ależ to była śliczna dziewczyna... szkoda jej.

  • Gość: W SZOKU

    Oceniono 1 raz 1

    SZKODA ŻE ANNA NIE OTRZYMAŁA PRZEZ TYLE LAT OWEGO PIERŚCIONKA???!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX