Małgorzata Rozenek wydaje ślubny poradnik. Fani krytykują: Pani już próbuje wejść wszędzie. Odpowiada

'Perfekcyjny ślub' okładka / Małgorzata Rozenek

'Perfekcyjny ślub' okładka / Małgorzata Rozenek (mat. prasowe / Instagram.com/m_rozenek/)

Małgorzata Rozenek, z okazji pierwszej rocznicy ślubu wydała książkę "Perfekcyjny ślub". Spotkała się z ostrą krytyką ze strony fanów, którzy uważają, że nie powinna uważać się za guru w tej tematyce.

Małgorzata Rozenek we wrześniu obchodzić będzie pierwsza rocznicę ślubu z Majdanem. Z tej okazji postanowiła zostać ekspertką od tematyki ślubnej i wydała poradnik "Perfekcyjny ślub". Radzi w nim, jak przygotować się na ten specjalny dzień.

Kochani, we wrześniu razem Radosławem będziemy obchodzić pierwszą rocznicę ślubu. To był bardzo wyjątkowy rok, podczas którego systematyzowałam swoje doświadczenia i wiedzę na temat organizacji ślubu oraz wesela. Na ich podstawie wydałam mój kolejny poradnik "Perfekcyjny ślub". Jest to wyjątkowa pozycja, ponieważ zawiera odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, które wiążą się ze ślubną ceremonią. Kiedy zacząć planowanie ślubu i wesela? Kiedy zapraszać gości? W jakim stylu urządzić ślub? Każda przyszła panna młoda, jak i pan młody, znajdzie w mojej książce odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania oraz prywatne zdjęcia z mojego ślubu - napisała.

Oprócz pozytywnych komentarzy zachwyconych fanek, pojawiły się też negatywne, krytykujące Rozenek za wybór tematu. Zdaniem niektórych nie jest ona wiarygodna jako ekspert w tej tematyce. 

Moim zdaniem to trochę przesada, bo Izabela Janachowska jest "ekspertem" od ślubów. A Pani już próbuje wejść wszędzie.
Nie każdego stać na drogie suknie, welony czy przyjęcia na jachcie.
Najśmieszniejsze jest to, że osoba która ma drugiego męża, jak i Radek, który ma kolejną żonę, chcą pouczać innych i mówić jakie powinno być perfekcyjne wesele i idealny ślub. Znaleźli się eksperci od miłości - napisała jedna z fanek. 

Rozenek pospieszyła z odpowiedzią.

Może lepiej zapoznać się z treścią, zanim wyda się opinie. W tej książce będzie zarówno o skromnym, ale też i o wystawnym ślubie - skomentowała. 

To jednak nie wszystko. Na komentarze, które krytykowały posiadanie dzieci przed ślubem, gwiazda "Projektu Lady" odpowiedziała:

A może lepiej dać innym wybór, czy najpierw mieć dziecko, a później ślub, czy odwrotnie. Każdy z nas sam najlepiej wie, jak mają kierować swoim życiem. I każdemu zostawmy własny wybór.

Musimy przyznać, że pani Rozenek zachowała się jak prawdziwa dama. Z klasą i spokojem odpisywała na większość komentarzy. Każdy ma prawo do szczęścia, czy to za pierwszym, czy za drugim razem. 

[TYLKO U NAS] Małgorzata Rozenek w ciąży? Mamy komentarz jej menedżera

SW

Dziesięć wielkich Polek - sprawdź, czy znasz je wszystkie [QUIZ]
1/10Proste pytanie na rozgrzewkę. Dwie Polki zostały laureatkami nagrody Nobla. Która była pierwsza?
Zobacz także
 • Gwen Stefani z dziećmi w kościele Gwen Stefani w ciąży? Paparazzi przyłapał ją w drodze do kościoła. Te zdjęcia są dwuznaczne
 • Małgorzata Rozenek i Ewa Chodakowska razem trenują Rozenek ćwiczy z Chodakowską. "Ta kobieta mnie kiedyś wykończy". Internauci: Fajnie, tylko po co ta fota "biustu"?
 • 'Projekt Lady' "Projekt Lady". Rozenek wyjaśnia uczestniczkom: Polacy są zdecydowanie lepszymi kochankami niż Francuzi
Komentarze (50)
Małgorzata Rozenek wydała nowy poradnik ślubny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: weddingdiva

  Oceniono 49 razy 45

  ekspertem od ślubu nie jest ani p. Popielewicz - Hyży , ani p. Janachowska ani żadna i inna celebrytka :) ekspertami od ślubu są usługodawcy związani z tą właśnie branżą, usługodawcy, którzy są niewidzialni, usługodawcy, którzy już min. od 10 lat siedzą w branży ślubno weselnej, akurat tym siedzę i dopiero po 10 latach wiem, że mnie już nic zaskoczy, a widziałam jak pożal się Boże wedding plannerki zapominały o podstawowych sprawach

 • atr8

  Oceniono 36 razy 36

  Nie dziwię się tej pani, że pisze książkę na jakiś temat. Skoro się sprzeda, to jej sukces i zarobek. Dziwię się tym fanom, którzy znaleźli w niej wyrocznię. Na rynku jest tyle dobrych książek wartych przeczytania. Ale wiadomo, że czytelnictwo u nas leży. Schodzą tylko poradniki "gwiazd" i "Zycie na gorąco".

 • missdeedove

  Oceniono 31 razy 31

  "To był bardzo wyjątkowy rok, podczas którego systematyzowałam swoje doświadczenia i wiedzę na temat organizacji ślubu oraz wesela. Na ich podstawie wydałam mój kolejny poradnik "Perfekcyjny ślub". Jest to wyjątkowa pozycja, ponieważ zawiera odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, które wiążą się ze ślubną ceremonią.." hahahahahahahaha.... o losie....

 • Gość: zizu

  Oceniono 34 razy 28

  "(...) pani Rozenek zachowała się jak prawdziwa dama. Z klasą i spokojem odpisywała na większość komentarzy."
  Smutne, w czasach, kiedy na porządku dziennym są prostackie, plebejskie i prymitywne odzywki w stylu pewnej "fit blogerki", zwykła, neutralna odpowiedź windowana jest do pułapu "KLASY". Otóż nie, klasa to zupełnie co innego. Zjawisko niestety wymierające, a pani Rozenek nie ma z nim nic wspólnego.

 • j-a-ga

  Oceniono 28 razy 28

  Kolejny poradnik który wyląduje w koszu w biedrze za 3.99😂

 • forfiter_jr

  Oceniono 30 razy 28

  Czy ona mogłaby wydać poradnik "perfekcyjna sraczka, perfekcyjne rzyganie - 100 porad"?
  Bardzo by się przydał podczas jej oglądania/słuchania/czytania o niej.

 • Gość: michal

  Oceniono 23 razy 23

  Czekam na kolejny poradnik pt. Jak Skutecznie Odmlodzic Sie O 10 Lat.

 • Gość: miśka

  Oceniono 25 razy 23

  "Każdy z nas sam najlepiej wie, jak mają kierować swoim życiem." Pani Gosiu, ale to raczej nie jest napisane poprawnie. Wstyd!

 • i.l

  Oceniono 20 razy 20

  Chodzi o kasę od mało-rozgarniętych.
  Ta pani napisze o wszystkim, nawet o perfekcyjnej budowie szamba.
  jeśli da się z tego wyciągnąć kasę. Wiedza tu nie ma nic do rzeczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX