Małgorzata Rozenek wydaje ślubny poradnik. Fani krytykują: Pani już próbuje wejść wszędzie. Odpowiada

'Perfekcyjny ślub' okładka / Małgorzata Rozenek

'Perfekcyjny ślub' okładka / Małgorzata Rozenek (mat. prasowe / Instagram.com/m_rozenek/)

Małgorzata Rozenek, z okazji pierwszej rocznicy ślubu wydała książkę "Perfekcyjny ślub". Spotkała się z ostrą krytyką ze strony fanów, którzy uważają, że nie powinna uważać się za guru w tej tematyce.

Małgorzata Rozenek we wrześniu obchodzić będzie pierwsza rocznicę ślubu z Majdanem. Z tej okazji postanowiła zostać ekspertką od tematyki ślubnej i wydała poradnik "Perfekcyjny ślub". Radzi w nim, jak przygotować się na ten specjalny dzień.

Kochani, we wrześniu razem Radosławem będziemy obchodzić pierwszą rocznicę ślubu. To był bardzo wyjątkowy rok, podczas którego systematyzowałam swoje doświadczenia i wiedzę na temat organizacji ślubu oraz wesela. Na ich podstawie wydałam mój kolejny poradnik "Perfekcyjny ślub". Jest to wyjątkowa pozycja, ponieważ zawiera odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, które wiążą się ze ślubną ceremonią. Kiedy zacząć planowanie ślubu i wesela? Kiedy zapraszać gości? W jakim stylu urządzić ślub? Każda przyszła panna młoda, jak i pan młody, znajdzie w mojej książce odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania oraz prywatne zdjęcia z mojego ślubu - napisała.

Oprócz pozytywnych komentarzy zachwyconych fanek, pojawiły się też negatywne, krytykujące Rozenek za wybór tematu. Zdaniem niektórych nie jest ona wiarygodna jako ekspert w tej tematyce. 

Moim zdaniem to trochę przesada, bo Izabela Janachowska jest "ekspertem" od ślubów. A Pani już próbuje wejść wszędzie.
Nie każdego stać na drogie suknie, welony czy przyjęcia na jachcie.
Najśmieszniejsze jest to, że osoba która ma drugiego męża, jak i Radek, który ma kolejną żonę, chcą pouczać innych i mówić jakie powinno być perfekcyjne wesele i idealny ślub. Znaleźli się eksperci od miłości - napisała jedna z fanek. 

Rozenek pospieszyła z odpowiedzią.

Może lepiej zapoznać się z treścią, zanim wyda się opinie. W tej książce będzie zarówno o skromnym, ale też i o wystawnym ślubie - skomentowała. 

To jednak nie wszystko. Na komentarze, które krytykowały posiadanie dzieci przed ślubem, gwiazda "Projektu Lady" odpowiedziała:

A może lepiej dać innym wybór, czy najpierw mieć dziecko, a później ślub, czy odwrotnie. Każdy z nas sam najlepiej wie, jak mają kierować swoim życiem. I każdemu zostawmy własny wybór.

Musimy przyznać, że pani Rozenek zachowała się jak prawdziwa dama. Z klasą i spokojem odpisywała na większość komentarzy. Każdy ma prawo do szczęścia, czy to za pierwszym, czy za drugim razem. 

[TYLKO U NAS] Małgorzata Rozenek w ciąży? Mamy komentarz jej menedżera

SW

Dziesięć wielkich Polek - sprawdź, czy znasz je wszystkie [QUIZ]
1/10Proste pytanie na rozgrzewkę. Dwie Polki zostały laureatkami nagrody Nobla. Która była pierwsza?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (50)
Małgorzata Rozenek wydała nowy poradnik ślubny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: weddingdiva

  Oceniono 49 razy 45

  ekspertem od ślubu nie jest ani p. Popielewicz - Hyży , ani p. Janachowska ani żadna i inna celebrytka :) ekspertami od ślubu są usługodawcy związani z tą właśnie branżą, usługodawcy, którzy są niewidzialni, usługodawcy, którzy już min. od 10 lat siedzą w branży ślubno weselnej, akurat tym siedzę i dopiero po 10 latach wiem, że mnie już nic zaskoczy, a widziałam jak pożal się Boże wedding plannerki zapominały o podstawowych sprawach

 • atr8

  Oceniono 36 razy 36

  Nie dziwię się tej pani, że pisze książkę na jakiś temat. Skoro się sprzeda, to jej sukces i zarobek. Dziwię się tym fanom, którzy znaleźli w niej wyrocznię. Na rynku jest tyle dobrych książek wartych przeczytania. Ale wiadomo, że czytelnictwo u nas leży. Schodzą tylko poradniki "gwiazd" i "Zycie na gorąco".

 • missdeedove

  Oceniono 31 razy 31

  "To był bardzo wyjątkowy rok, podczas którego systematyzowałam swoje doświadczenia i wiedzę na temat organizacji ślubu oraz wesela. Na ich podstawie wydałam mój kolejny poradnik "Perfekcyjny ślub". Jest to wyjątkowa pozycja, ponieważ zawiera odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, które wiążą się ze ślubną ceremonią.." hahahahahahahaha.... o losie....

 • Gość: zizu

  Oceniono 34 razy 28

  "(...) pani Rozenek zachowała się jak prawdziwa dama. Z klasą i spokojem odpisywała na większość komentarzy."
  Smutne, w czasach, kiedy na porządku dziennym są prostackie, plebejskie i prymitywne odzywki w stylu pewnej "fit blogerki", zwykła, neutralna odpowiedź windowana jest do pułapu "KLASY". Otóż nie, klasa to zupełnie co innego. Zjawisko niestety wymierające, a pani Rozenek nie ma z nim nic wspólnego.

 • j-a-ga

  Oceniono 28 razy 28

  Kolejny poradnik który wyląduje w koszu w biedrze za 3.99😂

 • forfiter_jr

  Oceniono 30 razy 28

  Czy ona mogłaby wydać poradnik "perfekcyjna sraczka, perfekcyjne rzyganie - 100 porad"?
  Bardzo by się przydał podczas jej oglądania/słuchania/czytania o niej.

 • Gość: miśka

  Oceniono 25 razy 23

  "Każdy z nas sam najlepiej wie, jak mają kierować swoim życiem." Pani Gosiu, ale to raczej nie jest napisane poprawnie. Wstyd!

 • i.l

  Oceniono 20 razy 20

  Chodzi o kasę od mało-rozgarniętych.
  Ta pani napisze o wszystkim, nawet o perfekcyjnej budowie szamba.
  jeśli da się z tego wyciągnąć kasę. Wiedza tu nie ma nic do rzeczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX