Edyta Górniak chyba nadepnęła Michałowi Szpakowi na odcisk. Gdy pytamy go o nią... Ta mina mówi sama z siebie

Michał Szpak zastąpi Edytę Górniak w fotelu jurora w "The Voice of Poland". Od czasu Eurowizji 2016 najlepszych stosunków. Czy dawne urazy poszły w niepamięć? Zdecydowanie NIE.

Edyta Górniak definitywnie pożegnała się "The Voice of Poland". Fotel jurora jednak w nowym sezonie nie pozostanie pusty i zasiądzie w nim - Michał Szpak. Piosenkarz pytany o swoją poprzedniczkę wyrażał się chłodno, aczkolwiek z szacunkiem.

Ja bardzo cenię Edytę Górniak jako wokalistkę - mówił Szpak, po czym dodał - bez względu na to, co ona myśli na mój temat i co robi. To się nie zmieni.
embed

A co według Szpaka myśli o nim Edyta Górniak? Po jego słowach chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że tych dwoje ciągle żywi dawne urazy.

Nie pamięta mojego imienia więc... Może być z tym [gratulacjami z okazji wyboru Szpaka na jurora "Voice of Poland" - przyp. red.] ciężko - stwierdził Szpak.
embed

Konflikt Edyty Górniak i Michała Szpaka

Wszystko zaczęło się w 2016 roku, kiedy to Michał Szpak wygrał krajowe eliminacje do Eurowizji, pokonując tym samym Edytę Górniak. Diwa wówczas o swoim konkurencie mówiła dość protekcjonalnie:

Ja bym po taki utwór nie sięgnęła, mimo że bardzo lubię ballady, dlatego, że on mi przypomina troszkę takie ballady patetyczne z gatunku muzyki lat 90 (...). Ze wszystkich tych utworów, które słyszałam, właściwie wszystkie były fajne piosenki, ale tak najszybciej mi wpadł w ucho utwór "Lustra" i utwór Margaret i myślałam, że tutaj się rozstrzygnie ta bitwa. Nie spodziewałem się, z tym... jak on się nazywa... Michałem Szpakiem. Jestem troszeczkę zaskoczona - powiedziała.

Szpak najwyraźniej miał rację, że w świecie muzycznym jest "odpowiednikiem męskiej diwy". Diwy przecież nigdy nie wybaczają, co najwyżej zapominają, a Szpak ma - jak widać - bardzo dobrą pamięć.

embed

ZI

Marzysz, by być księżniczką lub księciem? Ich życie to nie bajka. Sprawdźcie, czy dalibyście radę przeżyć w Pałacu Buckingham
1/14Jako księżna/książę dostałaś/eś prezent podczas spotkania. Kiedy się z nim pokażesz?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (27)
"Voice of Poland". Mochał Szpak zastąpi Edytę Górniak. Pytamy go o nią. Ta mina mówi wszystko
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jot23

  Oceniono 57 razy 55

  Nie rozumiem niepotrzebnej sensacji. Bardzo ładnie i kulturalnie odpowiedział. Podczas wywiadów w Szwecji (na Eurowizji 2016) na pytanie zagranicznych dziennikarzy, kogo z polskich wokalistów najbardziej ceni, odpowiedział, że Edytę Górniak. Plotek, jak zwykle ze wszystkiego zrobi sensację - niepotrzebnie. Podziwiam Szpaka, że mimo młodego wieku, tak szanuje innych ludzi, nawet tych, którzy sprawiają mu przykrość. Brawo Szpak!

 • topiramax

  Oceniono 32 razy 28

  I gdzie ta sensacja? Oboje z szacunkiem o sobie mówią. Nie twórzcie sztucznych problemów.

 • Gość: Sybilia

  Oceniono 21 razy 21

  Mina nic nie mówi a wy liczycie na wejscia pisząc o Michale ot i cała prawda.

 • Gość: Ola

  Oceniono 16 razy 16

  Brawo dla Michała za wypowiedź z klasą i z szacunkiem do innch. Cieszę się, że w tej edycji trenerem jest Michał, wspaniały wokalista i bardzo sympatyczny człowiek. Zapowiada się ciekawy program. Będę oglądać.

 • Gość: muzyka

  Oceniono 20 razy 16

  Michał i Edyta dwa najlepsze głosy, podobna wrażliwość w interpretacji utworów, obydwoje bardzo charyzmatyczni ,marzeniem byłoby usłyszeć ich w duecie.

 • Gość: fake news

  Oceniono 15 razy 15

  Informacja podana przez was to fake news. Michal zastepuje Natalie Kukulska. Tak podaje The Voice of Poland..

 • Gość: Iga

  Oceniono 13 razy 13

  Michał jest jednym z nielicznych gwiazd, które o innych gwiazdach potrafią mówić z szacunkiem. I to świadczy o jego wysokiej kulturze osobistej. A inni niech się od niego uczą.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 15 razy 11

  Edyta Górniak pięknie śpiewa i zawsze super się ubiera.Jest niezwykle zgrabną kobietą więc przyjemnie się na nią patrzy.Nie lubię tylko jak się wypowiada bo nie lubię infantylności.A Michała Szpaka uwielbiam.Mocno kibicowałam Edycie na Eurowizji a jeszcze mocniej Michałowi.

 • Gość: Hdisk

  Oceniono 7 razy 7

  Mina mówi sama z siebie? Nauczcie się pisać idioci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX