Edyta Górniak chyba nadepnęła Michałowi Szpakowi na odcisk. Gdy pytamy go o nią... Ta mina mówi sama z siebie

Michał Szpak zastąpi Edytę Górniak w fotelu jurora w "The Voice of Poland". Od czasu Eurowizji 2016 najlepszych stosunków. Czy dawne urazy poszły w niepamięć? Zdecydowanie NIE.

Edyta Górniak definitywnie pożegnała się "The Voice of Poland". Fotel jurora jednak w nowym sezonie nie pozostanie pusty i zasiądzie w nim - Michał Szpak. Piosenkarz pytany o swoją poprzedniczkę wyrażał się chłodno, aczkolwiek z szacunkiem.

Ja bardzo cenię Edytę Górniak jako wokalistkę - mówił Szpak, po czym dodał - bez względu na to, co ona myśli na mój temat i co robi. To się nie zmieni.
embed

A co według Szpaka myśli o nim Edyta Górniak? Po jego słowach chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że tych dwoje ciągle żywi dawne urazy.

Nie pamięta mojego imienia więc... Może być z tym [gratulacjami z okazji wyboru Szpaka na jurora "Voice of Poland" - przyp. red.] ciężko - stwierdził Szpak.
embed

Konflikt Edyty Górniak i Michała Szpaka

Wszystko zaczęło się w 2016 roku, kiedy to Michał Szpak wygrał krajowe eliminacje do Eurowizji, pokonując tym samym Edytę Górniak. Diwa wówczas o swoim konkurencie mówiła dość protekcjonalnie:

Ja bym po taki utwór nie sięgnęła, mimo że bardzo lubię ballady, dlatego, że on mi przypomina troszkę takie ballady patetyczne z gatunku muzyki lat 90 (...). Ze wszystkich tych utworów, które słyszałam, właściwie wszystkie były fajne piosenki, ale tak najszybciej mi wpadł w ucho utwór "Lustra" i utwór Margaret i myślałam, że tutaj się rozstrzygnie ta bitwa. Nie spodziewałem się, z tym... jak on się nazywa... Michałem Szpakiem. Jestem troszeczkę zaskoczona - powiedziała.

Szpak najwyraźniej miał rację, że w świecie muzycznym jest "odpowiednikiem męskiej diwy". Diwy przecież nigdy nie wybaczają, co najwyżej zapominają, a Szpak ma - jak widać - bardzo dobrą pamięć.

embed

ZI

Więcej o:
Komentarze (27)
"Voice of Poland". Mochał Szpak zastąpi Edytę Górniak. Pytamy go o nią. Ta mina mówi wszystko
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jot23

  Oceniono 58 razy 56

  Nie rozumiem niepotrzebnej sensacji. Bardzo ładnie i kulturalnie odpowiedział. Podczas wywiadów w Szwecji (na Eurowizji 2016) na pytanie zagranicznych dziennikarzy, kogo z polskich wokalistów najbardziej ceni, odpowiedział, że Edytę Górniak. Plotek, jak zwykle ze wszystkiego zrobi sensację - niepotrzebnie. Podziwiam Szpaka, że mimo młodego wieku, tak szanuje innych ludzi, nawet tych, którzy sprawiają mu przykrość. Brawo Szpak!

 • topiramax

  Oceniono 32 razy 28

  I gdzie ta sensacja? Oboje z szacunkiem o sobie mówią. Nie twórzcie sztucznych problemów.

 • Gość: Sybilia

  Oceniono 21 razy 21

  Mina nic nie mówi a wy liczycie na wejscia pisząc o Michale ot i cała prawda.

 • Gość: Ola

  Oceniono 17 razy 17

  Brawo dla Michała za wypowiedź z klasą i z szacunkiem do innch. Cieszę się, że w tej edycji trenerem jest Michał, wspaniały wokalista i bardzo sympatyczny człowiek. Zapowiada się ciekawy program. Będę oglądać.

 • Gość: muzyka

  Oceniono 21 razy 17

  Michał i Edyta dwa najlepsze głosy, podobna wrażliwość w interpretacji utworów, obydwoje bardzo charyzmatyczni ,marzeniem byłoby usłyszeć ich w duecie.

 • Gość: fake news

  Oceniono 15 razy 15

  Informacja podana przez was to fake news. Michal zastepuje Natalie Kukulska. Tak podaje The Voice of Poland..

 • Gość: Iga

  Oceniono 13 razy 13

  Michał jest jednym z nielicznych gwiazd, które o innych gwiazdach potrafią mówić z szacunkiem. I to świadczy o jego wysokiej kulturze osobistej. A inni niech się od niego uczą.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 16 razy 12

  Edyta Górniak pięknie śpiewa i zawsze super się ubiera.Jest niezwykle zgrabną kobietą więc przyjemnie się na nią patrzy.Nie lubię tylko jak się wypowiada bo nie lubię infantylności.A Michała Szpaka uwielbiam.Mocno kibicowałam Edycie na Eurowizji a jeszcze mocniej Michałowi.

 • Gość: OLCIA

  Oceniono 7 razy 7

  Michał jest świetny i również myślę że bardzo dobrze zachował się odpowiadając na pytania "eurowizyjnych dziennikaży" jednym z pytań dotyczyło najbardziej przez niego szanowanego wolkaliste/wokalistke on na to z przekonaniem odpowiedział że Edyta Górniak .
  Bardzo lubię Michała Szpaka może nie zachwycam się Edytą Górniak ale również jest świetna plotki jak zwykle idiotyczne ale myślę zr takie gwiazdy jak oni się już do tego przyzwyczaili. Żeczywiście nie wiem dlaczego zobila się z tego taka straszna sensacja ale cóż taki jest świat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX