Maja Sablewska wróciła do Wojtka Mazolewskiego? Jej Instagram mówi bardzo DUŻO

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski rozstali się we wrześniu 2015 roku. Jednak od jakiegoś czasu coraz częściej pojawiają się informacje, że para do siebie wróciła.

Maja Sablewska wróciła do swojego byłego, Wojtka Mazolewskiego! Takie rewelacje podał dziś rano Fakt.pl. Jak informuje serwis, para gwiazd widziana była ostatnio na romantycznym spotkaniu w Amsterdamie.

Maja nie chce się tym publicznie chwalić, bo jej najbliżsi uważają, że Wojtek może po raz kolejny ją zranić i Majka znowu będzie płakać. Po prostu dmucha na zimne, by nie wyjść przed fanami na naiwną kobietę – powiedziała serwisowi osoba z otoczenia Sablewskiej.

Ten sam informator odniósł się również do wcześniejszych spekulacji, jakoby gwiazda spotkała na swojej drodze nowego mężczyznę, w którym się zakochała.

Był wymyślony. Tak naprawdę Majka była długo sama.

Sami zainteresowani cały czas konsekwentnie milczą. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się profilowi Sablewskiej na Instagramie. Gwiazda coraz częściej zamieszcza na nim dwuznaczne zdjęcia, mogące sugerować, że jest zakochana. Są to np. fotografie róż oraz jej samej, trzymającej za rękę tajemniczą postać. Myślicie, że to właśnie Wojtek Mazolewski? Sablewska swoje zdjęcia od dłuższego czasu podpisuje jednoznacznym słowem "miłość.

Jak myślicie, wrócili do siebie? ładna z nich para?

AG

Maja Sablewska mogła wyglądać dobrze, ale wszystko zepsuł jeden szczegół. Chyba sama potrzebuje stylisty. Wcale nie przesadzamy!

Więcej o: