Dawid Woliński i Joanna Krupa bawią się w Grecji. Doszło tam do nieoczekiwanego spotkania. "W ogóle nie byłem przygotowany!"

Świat jest mały! O prawdziwości tego powiedzenia przekonał się Dawid Woliński, który podczas wakacji na Mykonos trafił na Marinę Łuczenko-Szczęsną i Sarę Boruc.

Dawid Woliński i Joanna Krupa przebywają obecnie na Mykonos. Okazało się, że nie tylko oni wybrali luksusową wyspę na letni wypoczynek. Zupełnie nieoczekiwanie spotkali tam dwie nowe przyjaciółki show-biznesu - Sarę Boruc i Marinę Łuczenko. Woliński nie krył entuzjazmu.

Idę  i nie jestem w ogóle przygotowany na ten widok, a tu nagle...
embed
Zobaczcie, jakie piękne dziewczyny!

Marina i Sara od kilku dni chwalą się na InstaStories (kolejnymi) gorącymi zdjęciami z wakacji. Panie dopiero co wróciły z Hawajów, ale słonecznych klimatów przecież nigdy za wiele.

wj

Więcej o:
Komentarze (20)
Dawid Woliński i Joanna Krupa bawią się w Grecji. Doszło tam do nieoczekiwanego spotkania. "W ogóle nie byłem przygotowany!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Yoga

  Oceniono 34 razy 26

  Co za pustaki...boshe...

 • dante_waw

  Oceniono 18 razy 16

  ojej co za spotkanie... i jeszcze ten przypadek ze byl tam paparazzi

 • Gość: Cypis

  Oceniono 11 razy 5

  Asiu - zostań moją żoną ! 575688606 Zadzwoń !!!

 • Gość: Ola

  Oceniono 8 razy 2

  Brawo! W kraju protesty, a oni lans na wakacjach. Jest czas na zabawe, grilla i dzubki, ale teraz jest czas by walczyc o wolnosc i przyszłość Polski.

 • Gość: amp

  Oceniono 3 razy 1

  Widac, ze babol lubi siedziec facetom na karku

 • superpolpol

  Oceniono 19 razy 1

  Zbudowany dobrze. Zazdroscicie pisulaki-cebulaki? Nie ma koszulki z wykletymi, fakt. Parawanu tez nie rozbil, i brak siaty z biedry. Co z niego z Wolak zatem?

 • Gość: bartnik

  Oceniono 2 razy 0

  Krupa ma na sobie górną część kostiumu - co za widok.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX