Belweder przystosowano do George'a i Charlotte. Zobaczcie ich pokoik (znamy ceny zabawek!)

Kate i William nareszcie przyjeżdżają do Polski! Wizyta jest tym ciekawsza dla fanów brytyjskiej rodziny królewskiej, że książęca para przylatuje z dziećmi - księciem George'em i księżniczką Charlotte.

Księżna Kate i książę William około godziny 13.45 w poniedziałek rozpoczynają dwudniową wizytę w Polsce. Książęcej parze będą towarzyszyć dzieci. Książę George i księżniczka Charlotte powinny być zadowolone z pobytu w Polsce. Kancelaria Prezydenta pokazała na Twitterze, jakie atrakcje przygotowano dla najmłodszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

Księżna Kate i książę William zamieszkają w Belwederze. Pokoik dla George'a i Charlotte oraz podwórko wyposażono w zabawki jedynie polskiej produkcji.

Polskie władze chcą, by brytyjska para książęca czuła się w Warszawie jak w domu, dlatego zamieszka w Belwederze, a dzieci będą mogły się bawić nawet w jego ogrodach - mówił na konferencji prasowej Krzysztof Szczerski z Kancelarii Prezydenta. - Cały budynek będzie do ich dyspozycji. Mogę zdradzić, że Belweder przeszedł mały lifting.

Zabawki dla George'a i Charlotte

W dziecięcym pokoiku znajdziemy piękne drewniane zabawki - rowerki biegowe, samolot, wózek dla lalek i konika na biegunach. Wszystkie te cudeńka wyprodukowała rodzinna firma Planeco. Producent szczyci się tym, że ich zabawki stworzono jedynie z ekologicznych i bezpiecznych materiałów. Ceny oscylują między 240 zł a 312 zł. Zajrzyjcie do naszej galerii po więcej informacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

W bawialni przygotowanej dla dzieci książęcej pary znajdziemy także hit designu dla dzieci - tipi (niemal identyczne swojemu synowi zafundowała Zosia Ślotała). W ogrodach Belwederu cieszą oczy natomiast drewniane domki i zjeżdżalnie. Nie mamy wątpliwości, że George i Charlotte będą zadowoleni.

embed

ZI

Więcej o:
Komentarze (4)
Belweder przystosowano do George'a i Charlotte. Zobaczcie ich pokoik (znamy ceny zabawek!)
Zaloguj się
 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 15 razy 13

  Sugeruję mniej skupiać się na zabawkach i ich markach, a bardziej na poprawności języka kraju, do którego para książęca przyjeżdża. Ja wychwyciłam dwa bardzo poważne błędy:

  "Książę George i księżniczka Charlotte powinny być zadowolone z pobytu w Polsce". - chyba "powinni być zadowoleni" lub dzieci "powinny być zadowolone".
  I drugi poważny błąd:

  "Kancelaria Prezydenta pokazała na Twitterze, jakie atrakcje przygotowali dla najmłodszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej" - jeśli "Kancelaria" - to "przygotowała', a jeśli "przygotowali", to "pracownicy, przedstawiciele Kancelarii".
  Czytacie czasem, co piszecie? To jest żenujący poziom. I miejsce publikacji nie ma tu żadnego znaczenia, przecież to portal Gazety.

 • Gość: ada

  Oceniono 11 razy 11

  później te zabawki niech oddadzą do szpitala dla naszych dzieci chorych na raka

 • Gość: Gabi

  Oceniono 2 razy 2

  I bardzo dobrze ze Wiliam pokazal sie jako tata bo jego syn to tylko maly chlopiec a zabawki super wszystko na poziomie I dwie pary urocze

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy -2

  Mega fajne dzieci :) Kate i William, klasa w 100%. Duda z Dudową, to jednak żenada, wszyscy chyba widzieli to ich stukanie się kieliszkami, obciach i żenada, słoma jednak z butów wystaje, mimo tego, że urząd taki a nie inny Duda zajmuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX