Uczestniczki "Projektu Lady" zabrały głos w sprawie kontrowersyjnego eksperymentu. Rozwinęła się prawdziwa dyskusja!

"Projekt Lady". Uczestniczki programu bronią kontrowersyjnego eksperymentu przeprowadzonego przez Tatianę Mindewicz-Puacz.

Ostatni odcinek "Projektu Lady" wzbudził ogromne emocje. Uczestniczki programu zostały poddane kontrowersyjnemu eksperymentowi, w którym studenci z uczelni Collegium Civitas zostali poproszeni o ocenę dziewczyn na podstawie ich zdjęć. Wiele z nich musiało zmierzyć się z bardzo bolesnymi opiniami.

"Wulgarna, tandetna laska", "towar wielokrotnie macany staje się nieatrakcyjny", "czy ona pracuje jako prostytutka?" - usłyszała o sobie Julia.
"Wulgarna", "wygląda na agresywną" - czytała o sobie Daria.

Projekt Lady odcinek 4.Projekt Lady odcinek 4. Screen z TVN/X-News

Widzowie byli zbulwersowani tym pomysłem. Większość zarzucała Tatianie Mindewicz-Puacz bezpodstawne upokorzenie dziewczyn na oczach tysięcy ludzi przed telewizorami. Jak się okazuje, uczestniczki są innego zdania. Pod jednym z postów na Facebooku rozwinęła się na ten temat prawdziwa dyskusja.

Dziewczyny, może my się wypowiemy ? Bo już ręce opadają... - rozpoczęła Roksana.
Nie pozwolimy, by ktokolwiek obrażał naszą kochaną Panią Tatianę - wtórowała Daria.

No i zaczęło się. 

Co to ma być za pierdzi*enie o Marynie? Sonda miała pokazać, jak widzą nas inni i pokazała, a nie urazić, obrazić. A tu (...) wielka afera i jazda na panią Tatianę, a ja nie rozumiem, o co? Ta kobieta otworzyła nam oczy, że wygląd ma znaczenie i jak nas widzą, tak nas piszą. Wspierała nas i wspiera do dziś. Więc proszę nie siać niepotrzebnego zamieszania, jeśli się nie zna i się nie widziało, a swoje pięć groszy wsadza tam, gdzie nie trzeba! - rozpisała się Karolina "Brigitt".
Ja jutro wypowiem się na ten temat na żywo w "DD TVN" i powiem, co o tym myślę, bo to właśnie od czasu sondy zmieniłam styl!!! - dodała Julia.

Projekt Lady. Odcinek 4.Projekt Lady. Odcinek 4. BARTOSZ KRUPA/TVN/X-News

Na siłę szukają skandalu tam, gdzie go nie ma. Eksperyment był bardzo potrzebny, otworzył nam oczy i faktycznie dzięki niemu zaczęłyśmy bardziej zwracać uwagę na nasz wizerunek. Pani Tatiana jest cudowną kobietą, nie pozwolimy powiedzieć złego słowa - kontynuowała Paulina.

A wy co o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

Zwiastun 4 odcinka 2 sezonu "Projektu Lady"

MM

Więcej o:
Komentarze (12)
Uczestniczki "Projektu Lady" zabrały głos w sprawie kontrowersyjnego eksperymentu. Rozwinęła się prawdziwa dyskusja!
Zaloguj się
 • finli

  Oceniono 14 razy 4

  Podejrzewam, że uczestniczki mają w kontraktach zapisy o tym jak i kiedy wypowiadać się na temat programu oraz osób go prowadzących... :)

 • nabbuko

  Oceniono 2 razy 2

  Nikt nie szuka na siłę skandalu. To wyravhowany PR i zaplanowana akcja. GazWyb podkręca atmosferę na zlecenie, bo jak jest skandal to trzeba przecież obejrzeć kolejny odcinek. Więc schowajcie swoje oburzenie, bo tylko nakręcacie zainteresowanie tym chłamem.

 • Marcin Różalski

  Oceniono 4 razy 2

  Błędnie użyty przypadek. Powinno być: "bronią mentorki".

  "Bronić mentorkę" można byłoby jedynie w sądzie (jako adwokat). Zakłądam, że to jednak nie ten przypadek:)

 • Gość: Anna

  Oceniono 1 raz -1

  Biedne dziewczyny. Narazić je na taką traumę. Teraz to tylko wizyta w Psychomedic je czeka.

 • Gość: poprawna

  Oceniono 3 razy -1

  A pozniej mlodziez nasladuje takie zachowanie bo skoro pokazuja takie rzeczy w telewizji to nie moze to byc nic zlego...Lepiej pokazaliby wiecej programow o poprawnym zachowaniu, o zaletach czytania i chodzenia do szkoly a nie tylko jak krecic tylkiem i pokazywac wiecej niz mozna publicznie. Dokad ten swiat zmierza...zadnych prawdziwych wartosci. Az zal patrzec na te dziewczyna...

 • yuo7leo9

  Oceniono 5 razy -1

  To się nazywa pranie mózgów. Biedne dziewczyny!

 • Gość: bumcykcyk

  Oceniono 7 razy -1

  No i proszę Drodzy Państwo - a tak się pluliście o dobro tych nieszczęsnych dziewcząt, a one zwyczajnie "styla se zmienią i będzie git"! Blacharstwo, to już nawet nie jest stan umysłu - to odrębny gatunek.

 • Gość: Muahahaha

  Oceniono 10 razy -2

  Rzeczywiście jest kogo bronić :D ten program to jedna wielka żenada!

 • Gość: cipkagrochowianka

  Oceniono 11 razy -3

  Już brak słów na tę durnotę w telewizji . Uczczę ją w takim razem, godziną milczenia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX