Były Anny Popek związany jest z Odetą Moro. Gwiazda TVP ostrzega: Ten człowiek wybiera na partnerki... SZPILA dla obydwojga!

Anna Popek w rozmowie z Newserią opowiedziała, co sądzi o związku Odety Moro z Konradem Komornickim - jej byłym partnerem. Dziennikarka TVP nie szczędziła gorzkich słów swojemu eks.

Związek Anny Popek i Konrada Komornickiego nie był zbyt medialny. Dziennikarka niechętnie opowiadała też o ich rozstaniu, choć - jak donosiły kolorówki - odbyło się one w dość burzliwej atmosferze. Po ostatnim wywiadzie gwiazdy TVP z agencją informacyjną Newseria trudno oprzeć się wrażeniu, że między byłymi partnerami stosunki są ciągle napięte. Zresztą spójrzcie na TĘ minę, gdy usłyszała pytanie o niego:

embed

Dziennikarka spytała się Popek, jak ocenia nowy związek swojego eks. Komornicki spotyka się bowiem od kilku miesięcy z Odetą Moro.

No cóż... - zaczęła Popek. - Ja swojego szczęścia u boku TEGO PANA już zaznałam... - mówiła dziennikarka z wyraźną ironią w głosie. - Natomiast Odecie życzę jak najlepiej. Mam nadzieję, że to prawdziwe uczucie, a prawdziwa miłość jest zawsze wielkim skarbem.

Ta wypowiedź powinna się w tym miejscu skończyć, jednak po chwili Popek dodała:

Mam tylko obserwację, że ten człowiek wybiera na swoje partnerki osoby znane, rozpoznawalne, mniej lub bardziej popularne. Mam taką obawę, że być może tym się kieruje.

Dalej było jeszcze ostrzej:

To, że TEN CZŁOWIEK spotyka się z prezenterką - ze znaną, ładną dziewczyną - to na pewno strzała amora! - mówiła z dużą dozą sarkazmu Popek. - Przecież nie wiadomo nigdy, w czyje serce trafi. (...) Trudno, żebym była pozbawiona jakichś emocji czy zmysłu obserwacji.

A z obserwacji Popek wynika...

To jest kolejny związek show-biznesowy TEGO PANA. Jesteśmy z Odetą tak różne... Jedyne, co nas łączy, to to, że obie jesteśmy jakoś w show-biznesie rozpoznawalne. No nie wiem... Mam nadzieję, że ułoży im się szczęśliwie i oboje dopłyną do bezpiecznego małżeńskiego portu.

Patrząc na Instagram Odety Moro, wydaje się, że z Komornickim obrali właśnie taki kurs...

embed

ZI

Więcej o:
Komentarze (12)
Były Anny Popek związany jest z Odetą Moro. Gwiazda TVP ostrzega: Ten człowiek wybiera na partnerki... SZPILA dla obydwojga!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kol

  Oceniono 9 razy 5

  Stara zazdrosnica

 • Gość: Janusz z Polski C

  Oceniono 9 razy 5

  Uwielbiam takie docinki. Świadczą o prawdziwej klasie. Do tego tanga jednak trzeba było dwojga, czyż nie?

 • Gość: aa

  Oceniono 18 razy 4

  No i właśnie to, że "jesteście z Odetą tak różne", może byc dowodem na to, że ja się facet raz sparzył, to już teraz lepiej wybiera:))))
  Nabrał się na ładną buzie Popek, a potem się okazało, że to baba bez honoru i kręgosłupa, która dla zysku pójdzie na kazdy układ i podliże się każdemu, nawet takim reżimowcom jak Kurski i Kaczyński. Teraz jak ją wszyscy olali, bo Kurski wolał inną babę a Kaczyński Misiewicza, i zostały jej jakieś ogony, to zaczęła ściankować wszystkie imprezy gorszego sortu. Wypad koleżanko, teraz bo żadnej stronie nie znajdziesz już miejsca....

 • Gość: bbbbb

  Oceniono 6 razy 2

  Komornicki jaj nie chce, teraz i Kurski jej nie chce...biedny popek, i po co było się tak szmacić? Nijak się nie opłaciło.

 • Gość: Ada

  Oceniono 7 razy 1

  Pani Moro to przy Pani Popek taki kopciuch...taka prawda.

 • boshary

  Oceniono 3 razy 1

  i wice wersa pani kreuje się przy specjaliście od dziadka z wermachtu albo cytat głupi naród to kupi, czzyż nie tak?

 • Gość: teodor

  Oceniono 13 razy 1

  a ta pissowska pudernica - czego tak stęka..?!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 0

  no i dlatego ten pan wybral Odete bo jest inna niz ty stara wycierucho Kurskiego

 • Gość: Regina

  Oceniono 7 razy -1

  Widać że ten pan uwielbia przechodzone modele,pewnie dlatego że są tańsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX