Doda traci słuch, a Haidar z niej kpi. "Dlatego musieliśmy się rozstać". Wyjątkowo PODŁY komentarz

Doda w wywiadzie powiedziała, że przez intensywne trasy koncertowe traci słuch. Sprawę postanowił ironicznie skomentować jej były narzeczony.

W ostatnich wywiadach Doda powiedziała, że w wyniku intensywnego koncertowania, straciła już 40% słuchu. Jeden z muzyków współpracujących z nią powiedział "Pudelkowi". 

Doda musi być pod stałą opieką audiologa. Ale nie zamierza kończyć kariery. Takie problemy nie są czymś nadzwyczajnym w branży muzycznej, dotyczą wielu artystów.

Sprawę oczywiście skomentował też były kochanek. Wyjątkowo złośliwie.

Wszystko jasne! Ona po prostu nie słyszała, co do niej mówiłem - mówi Haidar magazynowi "Twoje Imperium". Dlatego musieliśmy się rozstać. Ale ona głosu rozsądku też nie słyszy.

Rozumiemy, że nadal jest rozgoryczony po rozstaniu. Nikogo to nie dziwi. Ale czy ktoś go pytał o zdanie?

embed

Doda rozstała się ze swoim ówczesnym narzeczonym, Emilem Haidarem, we wrześniu 2015 roku. Do dziś jednak ciągną się za nią "sprawy rozwodowe". Były kochanek procesuje się z Dodą o zwrot rzeczy, które jej podarował podczas ich narzeczeństwa. A mianowicie - sukienki, pierścionek zaręczynowy i szafa, którą rzekomo Rabczewska ukradła podczas przeprowadzki. Nikogo to nie dziwi, w końcu jednym z jego wielu sekretów było wielomilionowe zadłużenie w Urzędzie Skarbowym.

Doda o Haidarze: Mści się na mnie. Powód? Ma swoją teorię. "Jego arabskie pochodzenie..."

SW

Więcej o:
Komentarze (42)
Doda traci słuch, a Haidar z niej kpi. "Dlatego musieliśmy się rozstać". Wyjątkowo PODŁY komentarz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kol

  Oceniono 43 razy 27

  Przecież Rabczewska jechała po nim jak po starej kobyle, to nic dziwnego, ze się w końcu facet odwinął.
  A ten lament, ze cytr i żądał zwrotu rzeczy, to przypomnę, ze Rabczewska nie chciała mu oddać zaręczynowego pierścionka za 120 tys zł, co w przypadku zerwanych zaręczyn jest standardem. Gość oddał sprawę do sądu, gdzie Dorota broniła się, ze jej zaginął pierścionek. Odnalazł się jak sąd zażądał jego zwrotu.

  Co do słuchu, to po jej nielicznych kawałkach trudno zauważyć żeby kiedykolwiek go miała, więc o co ten lament.
  Moze media przestałby się zajmować pustą silikonową lalunia, a zajęły utalentowanymi ludźmi, którzy robią fajną robotę.

 • Gość: mania

  Oceniono 41 razy 21

  oj tam, oj tam !!! tyle razy lodzia go opluwała i wylewała na niego wiadra pomyj, że raz sobie mógł odbić piłeczkę i wytknąć jej to i owo !!! choć lodzia od dawna jest głucha, w 100%, na prawe i lewe ucho, utraciła rozsądek w 100%, wszystko 'się wyrówna", bo ego rozrosło się do monstrualnych rozmiarów :// dawniej piosenkarze śpiewali bez odsłuchów, a teraz "piosenkareczki" bez odsłuchu nie wydadzą z siebie najmniejszego dźwięku - żałosne piosenkareczki i ich zachowanie !!!

 • Gość: miki

  Oceniono 28 razy 16

  dobrze jej dowalil ,ona tez z niego szydzila i facet byl dlugo cicho ,teraz dostala od niego za swoje i tak lagodnie sie odniosl w swojej wypowiedzi

 • Gość: abi

  Oceniono 23 razy 15

  no i co z tego,ze tak powiedzial? ,ona nieraz szydzila i kpila z innych np.ze steczkowskiej ,czy gorniak

 • Gość: gosc

  Oceniono 21 razy 15

  skoro jej sie nie podoba jego pchodzenie to po co mu dala

 • Gość: le Ming

  Oceniono 20 razy 8

  Mała strata. Sądząc po tym, jak śpiewa, to nigdy za wiele tego słuchu nie miała...

 • Gość: cipkagrochowianka

  Oceniono 13 razy 7

  O ile to w ogóle powiedział ,to raczej jest to komentarz złośliwy Także miarkujcie słowa , bo strzelacie z armaty do muchy . Ale rozumiem jako dodowe włazidupy musicie trochę podkręcić sytuację;)

 • Gość: Zdis

  Oceniono 13 razy 3

  Tak to jest jak głupia blondynka z Arabem związek stwarza i wierzy w cuda, a niby takie wysokie IQ

 • Gość: aaa

  Oceniono 2 razy 2

  Jest głupie prosić o oddanie prezentów to tak jakby ktoś poszedł na urodziny z prezentem a po chwili się rozmyslil i powiedział "oddaj mi to zmienilem zdanie"😀 Facet na drugi raz niech się zastanowi nim kupi kolejnej lasce prezent bo jak w starym porzekadle "Co sie daje i odbiera to się w piekle poniewiera" A co do Dody to jest narwana i pyskata ale ci faceci jej to kompletne buraki nieokrzesane

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX