Siostry Jenner wypuściły kolekcję t-shirtów. Po kilku godzinach musiały je wycofać ze sprzedaży. Wszystko przez nadruki. Przepraszają

Kendall i Kylie Jenner zaprojektowały t-shirty, wykorzystując zdjęcia Pink Floyd, Ozzy'ego Osbourna i wielu innych artystów. Nie uzyskały od żadnego z nich zgody na wykorzystanie wizerunku.

Kendall i Kylie Jenner nie należą do najbardziej oryginalnych projektantek. Kilka tygodni temu wybuchł skandal, w którym Kylie została oskarżona o kradzież projektów od PluggedNYC. Dość mocno "inspirują się" kulturą afroamerykańską lub stylizacjami blogerek modowych, co regularnie powoduje furię społeczności internetowej. Nie inaczej było tym razem. 

Vintage t-shirty Kendall+Kylie JennerVintage t-shirty Kendall+Kylie Jenner Kendall-kylie.com/

Gwiazdy reality-show "zaprojektowały" vintage t-shirty w "atrakcyjnej" cenie 125$. Jednak to nie horrendalna cena zaskoczyła internautów. Na projektach znalazły się zdjęcia ich twarzy, obok ikon muzyki takich jak Tupac, The Notorious B.I.G. czy Ozzy'ego Osbourna. Wszystko przykryte zostało inicjałami "KK". Produkty te dostępne były w ich sklepie "Kendall+Kylie" przez kilka godzin. Po wybuchu skandalu na Twitterze, zostały od razu wycofane ze sprzedaży.

Oprócz burzy, którą wywołały wśród internautów, pojawiły się też głosy rodzin poszkodowanych. 

Dziewczynki, nie zapracowałyście sobie na to, żeby umieszczać swoje twarze obok ikon muzyki. Zostańcie przy tym, na czym się znacie - błyszczykach - napisała Sharon Osbourne.  

Do Sharon dołączyła również matka zmarłego Notorious B.I.G-a.

Nie wiem, kto powiedział Kylie i Kendall Jenner, że mogą to zrobić. Martwiący jest brak szacunku  ze strony dziewczyn, które nawet nie skontaktowały się ze mną. Nie wiem czemu wydaje im się, że mogą wykorzystać śmierć Tupaca i mojego syna Christophera po to, żeby sprzedać swój t-shirt. To obrzydliwe - pisze na Instagramie matka. 

Oczywiście, żadna z "projektantek" nie skontaktowała się z gwiazdami lub ich rodzinami na temat wykorzystania wizerunku. Opublikowały już oświadczenie, w którym przepraszają gwiazdy.

Te projekty nie były przemyślane i chcemy przeprosić każdego, kto poczuł się przez nas urażony. Szczególnie rodziny artystów. Jesteśmy wielkimi fankami ich muzyki i nie chciałyśmy w żaden sposób ich obrazić. T-shirty zostały wycofane, a zdjęcia usunięte. Wykorzystamy tę okazję jako lekcję i postaramy się więcej nie popełniać tych samych błędów.

Jak widać poprzedni skandal niczego Kylie nie nauczył. 

embed

Nikt nie wierzył w plotki, że są razem. Wreszcie ich przyłapano! Kendall Jenner i ON?!

SW

Więcej o:
Komentarze (3)
Siostry Jenner wypuściły kolekcję t-shirtów. Po kilku godzinach musiały je wycofać ze sprzedaży. Wszystko przez nadruki. Przepraszają
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gośćgość

  Oceniono 10 razy 10

  ależ to są głupie ciiiiiiiiipy, słów brak... jakim cudem cieszą się one jakimkolwiek szacunkiem w tym biznesie?

 • Gość: i gry

  0

  Can I buy one of them?

 • Gość: i gey

  0

  can I buy one of them?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX