Maja Bohosiewicz trafiła do szpitala. Nawet w takiej sytuacji potrafiła żartować. "NFZ resort & spa"

Maja Bohosiewicz zamiast na festiwal muzyczny, wybrała się do... szpitala. Dobry humor na szczęście jej nie opuszcza.

Maja Bohosiewicz planowała wziąć udział w festiwalu Open'er, który właśnie rozpoczął się w Gdyni. Niestety, plany pokrzyżował przyszłej mamie gorszy stan zdrowia. Celebrytka właśnie trafiła do szpitala. Jak zwykle jednak była w stanie odnaleźć pozytywną stronę całej historii, a nawet z niej żartować.

W odpowiedzi na post @soniabohosiewicz - kiedy masz idealną koszulkę na Open'era, ale jesteś prawie Matką dwójki dzieci, trafiasz do szpitala i... JARASZ SIĘ, ŻE SIĘ WYŚPISZ! #openerfestival #JestPrzereklamowany #Sen #KupiłabymKarnetRoczny #NaNieprzerywanySen #FestiwaleMnieNieKręcą #NFZresort&spa - czytamy.

Internautki życzyły jej dużo odpoczynku. Dopytywały też o przyczyny wizyty w szpitalu, ale tych Bohosiewicz nie zdradziła.

Moje Biedactwo! Ale jak sobie żartujesz, to chyba wszystko ok.. Tego Ci życzę!
Nigdy się tak nie wyspałam, jak w NFZ resort&spa!
Maja, wyśpij się i odpocznij. Niech teraz 'stary' się wykaże- czytamy.

Jak Bohosiewicz zaznaczyła w poście, również jej siostra nie była w stanie dotrzeć na festiwal. Sama umieściła chwilę wcześniej podobny post, pisząc:

Kiedy masz już idealny wianek na Open'era i bardzo chcesz wsiąść do pociągu nad morze, żeby skakać pod sceną, ale przypominasz sobie, że jesteś Matką dwójki dzieci i zamiast na pkp, wskakujesz do teatru i grasz spektakl. #KiedyśSięUda #SynowiePodrosną #AjaKupieBiletyZeZniżką #DlaSeniora #AleWianekMamDobry #openerfestival #instamatka #hairdband #flowersband.

Maja Bohosiewicz o synu: Moje dziecko jest trudne. Musiałam znaleźć na niego instrukcję obsługi

MK

Więcej o:
Komentarze (7)
Maja Bohosiewicz trafiła do szpitala. Nawet w takiej sytuacji potrafiła żartować. "NFZ resort & spa"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bo

  Oceniono 11 razy 9

  nie macie o czym pisać , ze stale piszecie o tym nie wiadomo kim? bo kto to w ogóle jest? Jeśli aktorka to jakie osiągnięcia ma na swoim koncie? jakie role wykreowała , gdzie zagrała , czym zdobyła sobie uznanie i sympatię publiczności? wie ktoś? bo jak dla mnie to jest zupełnie nikt, bez urody , talentu, bez niczego. Słynie jedynie z wrzucania zdjęć ze swojego nudnego życia, którymi z kolei wy nas zamęczacie.

 • Gość: Anna

  Oceniono 6 razy 2

  Cechy charakterystyczne twarzy z FAS.

 • Gość: koszkopsz

  Oceniono 2 razy 2

  a kto to jest?....

 • Gość: gg

  0

  Niech nie zapomni podziękować za to, że jej fundujemy te luksusy, bo z taką "karierą" jaką robi, jej własnych składek na NFZ nie wystarczyłoby nawet na jedną morfologię.

 • Gość: vvv

  Oceniono 2 razy 0

  trza było sie wybrać do prywatnej kliniki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX