Kendall Jenner podarowała North niesamowicie kreatywny prezent. Fani komentują: Ciocia-feministka!

Kendall Jenner, na 4 urodziny podarowała North spóźniony prezent. Jest to książka naukowa z eksperymentami. Dodatkowo, przygotowała wszystkie składniki.

Kendall Jenner, choć skupia się przede wszystkim na podbijaniu świata mody, to nie pozwala sobie zaniedbywać kontaktów z rodziną, a zwłaszcza z najmłodszymi jej członkami - dziećmi swoich sióstr.. Ciocia North wpadła do niej ze spóźnionym prezentem na urodziny. Był tak kreatywny i wyjątkowy, że Kim podzieliła się nim na Snapchacie. 

To książka naukowa z 28. eksperymentami dla młodego odkrywcy. Ale to nie wszystko! Materiały potrzebne do przygotowania czterech najciekawszych projektów zostały spakowane w woreczki, opisane numerem strony, na którym znajduje się przepis. Dziecko samemu może zrobić np. sole do kąpieli, klejącego się "glut", lizaki czy gigantyczną piankę marshmallow. Jak można się domyślić, fani byli zachwyceni

Prezent od Kendall jest taki wspaniały. Nie strój od projektanta, tylko coś bardzo kreatywnego!
Prezent dla North jest edukacyjny i wspaniały. Cudowna ciocia! Ciocia-feministka
Moim celem jest być taką super ciocią, jak Kendall dla North - napisała inna osoba!

Pojawiły się też sceptyczne głosy.

Ciekawe, który asystent Kendall kupił i pakował prezent dla North.

Kim ogłosiła również na Twitterze konkurs na imię pieska, którego sama podarowała North na urodziny.

Pomimo zwycięstwa w ankiecie imienia Peaches ( pol. Brzoskwinka), zdecydowano się na... Sushi. Gdzie podziała się demokracja? 

Kim Kardashian i Kanye West będą mieli trzecie dziecko! Urodzi je surogatka. Nie tylko oni zdecydowali się na taką metodę

SW

Więcej o: