Doda i Nergal nie rozmawiali ze sobą od rozstania. Teraz widzieli się na koncercie Guns N'Roses. Jego zachowanie? BRAK KLASY

Doda i Nergal mieli szansę porozmawiać ze sobą pierwszy raz od rozstania podczas koncertu Guns N'Roses w Gdańsku. Gdy konfontacja była blisko, Darski... UCIEKŁ.

Doda z zespołem Virgin supportowała Guns N'Roses na koncercie w Gdańsku. Na widowi natomiast był obecny Nergal, który relacjonował występ ukochanego zespołu na Instagramie.

Jeśli jednak sądzicie, że ta dwójka wykorzystała pierwszą od rozstania szansę na rozmowę, wyprowadzamy Was z błędu. Z relacji portalu Gwiazdy.wp.pl wynika, że Doda była na to gotowa i gdy dołączyła do znajomych pod sceną, znalazła się bardzo blisko swojego ex. Co w tej sytuacji zrobił dojrzały mężczyzna z klasą? UCIEKŁ.

Doszło do komicznej sytuacji. Nergal szedł do znajomych, Doda wprost na niego. Kiedy ją zobaczył, natychmiast odwrócił się na pięcie i uciekł. Widać było, że ona nie ma nic przeciwko spotkaniu twarzą w twarz, ale on zdecydowanie nie miał na to ochoty. Potem sytuacja się powtórzyła. Doda pozowała do zdjęć z fanami, Nergal chciał przejść obok, ale w ostatniej chwili postanowił zawrócić i iść na około. Miał nietęgą minę - relacjonuje świadek w rozmowie z portalem.

Doda i Nergal byli parą od 2009 do 2011 roku.Głośno było wówczas o chorobie nowotworowej muzyka i wsparciu, jakie otrzymał od swojej dziewczyny. 1 stycznia 2010 mieli się zaręczyć, ale półtora roku później Darski zerwał z Dodą. Od rozstania całkowicie zerwali kontakt.

Zapytaliśmy Dodę, z kim nigdy nie poszłaby na kolację. Odpowiedź? TOTALNIE w jej stylu

WJ

Więcej o:
Komentarze (148)
Doda i Nergal nie rozmawiali ze sobą od rozstania. Teraz widzieli się na koncercie Guns N'Roses. Jego zachowanie? BRAK KLASY
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ula

  Oceniono 238 razy 138

  Zapomniał jak była z nim przy jego chorobie. No cóż , szkoda było Doroty czasu na niego.

 • Gość: bara

  Oceniono 172 razy 98

  Tak pamiętamy jak siedziała przy nim 50 godz na dobę w szpitalu ,a ten ciul ja zostawił....

 • Gość: Kola

  Oceniono 119 razy 89

  Tak czy siak jakby sie przywital to by mu korona z glowy nie spadła. Co byscie tu nie pisali po części uratowala mu życie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 145 razy 85

  Darski pamietaj, kto sie choojem urodzil, skowronkiem nie zdechnie. Chyba nawet reinkarnacja ci nie pomoze.

 • dyzio-badyzio

  Oceniono 109 razy 75

  Jasełkowy Satanista jest gotów na kolejny wywiad w Gali... Futerka nie zapomnij, Gabriel :)

 • Gość: jaga

  Oceniono 77 razy 53

  Uratuj komuś zycie lub pozycz pieniądze zyskasz wroga.

 • Gość: margot452

  Oceniono 67 razy 51

  "postanowił iść na około"

  Cenisz dobre dziennikarstwo? To źle trafiłeś.

 • czarna_brygada09

  Oceniono 62 razy 38

  Snucie domysłów .... dlaczego i co ... między byłymi, to trochę jak wpieprzanie się między wódkę i zakąskę.

 • Gość: majka

  Oceniono 62 razy 28

  żeby była jasność, uważam nergala za fircyka i chłopięcie, które jeszcze nie dojrzało nawet do trądziku młodzieńczego. Ta infantylność i pretensjonalność jednak u faceta pod pięćdziesiątkę to jednak żenada, ale nie dziwię się mu, że uciekł. Zna dodę i zwyczajnie się bał, że ona zrobi siarę - zacznie coś wykrzykiwać, prowokować go itp. Z drugiej jednak strony ona go naprawdę kochała i złamał jej serce, więc nie sądzę, by wobec niego zachowywała się jak wobec sablewskiej (okrzyki zza sceny, gdy majka odbierała jakąś nagrodę) czy wobec szulim (lanie wodą i w mordę w kiblu).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX