Cichopek trzy lata temu przyznała się do kryzysu w małżeństwie. Teraz zmieniła zdanie. "Nic takiego nigdy nie miało miejsca"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mają za sobą kryzys małżeński... A może nie mają? Celebrytka właśnie zaprzeczyła doniesieniom sprzed lat.

Katarzyna Cichopek i Maricn Hakiel są małżeństwem od 9 lat. Jak wielokrotnie donosiły media, nie w każdym momencie ich związku było różowo. W przeszłości Aktorka "M jak Miłość" otwarcie mówiła o tym, że w utrzymaniu relacji małżonkom pomógł fakt, że byli po ślubie. Nigdy nie zaprzeczała jednak, że kryzys faktycznie miał miejsce.

Cichopek najwyraźniej zmieniła zdanie co do przeszłości. W najnowszym wywiadzie dla "Twojego Imperium" opowiedziała, że kryzysów małżeńskich nigdy nie było.

Kryzysy? Nic takiego nigdy nie miało miejsca. Na przekór złym językom jesteśmy i będziemy razem. Staramy się przeżyć życie najpiękniej jak potrafimy, darząc się miłością, szacunkiem i zaufaniem - ucięła dyplomatycznie.

Co o tym myśleć?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w "TzG". Początki nie były łatwe. "Byłem w pracy i nie mogłem..."

MK

Więcej o:
Komentarze (2)
Cichopek trzy lata temu przyznała się do kryzysu w małżeństwie. Teraz zmieniła zdanie. "Nic takiego nigdy nie miało miejsca"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: mania

    Oceniono 4 razy 0

    jest nawet za głupia na to, by w kajeciku notować co komu i kiedy nakłamali, żeby można sprawdzić co komu można/ nie można dementować :///

  • Gość: HanianHH

    Oceniono 3 razy -1

    To celebrycka choroba, nie pamiętają, o czym kłapali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX