Tabloid twierdzi, że Marcelina Zawadzka już chce mieć dziecko z Mikołajem Roznerskim. Tymczasem ona... Coś tu się nie zgadza

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski stali się ostatnio obiektem gorących plotek o ich związku. W końcu oboje je potwierdzili. Teraz poznajemy więcej szczegółów na temat ich płomiennej relacji.

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski są obecnie jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Znają się już mniej więcej od roku, ale dopiero kilka tygodni temu trafiła ich strzała Amora. Siostra modelki wyznaje w najnowszym "Twoim Imperium":

Poznali się jakiś czas temu w "Pytaniu na śniadanie", ale Mikołaj był wtedy w innym związku, więc nie było mowy, by zostali parą. Zaiskrzyło później, gdy wpadli na siebie na imprezie u znajomych. Zaczęli się spotykać i tak to się rozwinęło (...) - czytamy.

Roznerski do tej pory miał opinię kobieciarza. Jak donosi "Twoje Imperium", aktor "M jak miłość" bardzo zaangażował się w nowy związek i o swojej wybrance myśli naprawdę poważnie:

 Już szuka dla nich większego mieszkania. Chociaż znają się bardzo krótko, Mikołaj jest przekonany, że Marcelina to kobieta na całe życie.

Miss Polonii 2011 nie przeszkadza ciągnąca się za aktorem opinia kobieciarza.

Słyszeliśmy, że jest gotowa zamieszkać z nim i zostać matką jego kolejnego dziecka - podaje "Twoje Imperium".
embed

Nieco inaczej sprawę przedstawia sama zainteresowana. W najnowszym wywiadzie dla "Party" Zawadzka wyznała otwarcie, że nadal woli nie rozmawiać na temat nowego związku, żeby niczego nie zapeszyć.

(...) Nie zdradzaliśmy nic wcześniej, bo chcieliśmy, żeby ten czas był tylko dla nas. Jestem teraz w takim okresie próbnym i dlatego nie chcę na razie zbyt wiele o tym mówić (...).

Wyjaśniła, że zawsze wchodzi w nowy związek z pewną rezerwą.

(...) Mój potencjalny partner przechodzi więc coś w rodzaju okresu próbnego. To trwa kilka tygodni czy miesięcy i potem albo się angażuję, albo idę dalej sama.

Czy Mikołaj Roznerski przejdzie tę próbę? Trzymamy kciuki! Piękna z nich para.

Marcelina Zawadzka w odważnej kreacji. Inna polska gwiazda założyła IDENTYCZNĄ, a wyglądała zupełnie inaczej. Która lepiej?

AG

Więcej o:
Komentarze (8)
Tabloid twierdzi, że Marcelina Zawadzka już chce mieć dziecko z Mikołajem Roznerskim. Tymczasem ona... Coś tu się nie zgadza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Hania

  Oceniono 9 razy 5

  On już chyba miał kilka, tak na całe życie

 • Gość: Maria

  Oceniono 4 razy 4

  Kobieto, nie pakuj się w ten związek. Podobno masz jakieś zasady, których babcia Cię uczyła...Facet z taką przeszłością to nie jest dla Ciebie powód do dumy. Stać Cie na konto ,,O" i spokój sumienia. Warto czekać...

 • Gość: Miras

  Oceniono 2 razy 2

  Już je wszystkie chyba przepukał.

 • Gość: gffffg

  Oceniono 1 raz 1

  nie lubie tego aktora.

 • Gość: Popek

  Oceniono 3 razy 1

  Porażka to jakaś masakra ogólna

 • Gość: v

  Oceniono 4 razy 0

  Okres probny? Co to za bzdury?

 • Gość: Zenon

  Oceniono 2 razy -2

  Jaki on jest przystojny!

 • Gość: cwelista z zylety

  Oceniono 11 razy -7

  Takiego przystojniaka to ja tez chcialbym zadubczyc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX