Księżna Kate błyszczała. Ale i tak wszyscy patrzyli na jej dzieci. George trochę się nudził, za to jego siostra... Urocza!

Księżna Kate z dziećmi

Księżna Kate z dziećmi (AP)

W sobotę Wielka Brytania świętowała 91. urodziny królowej Elżbiety. Podczas oficjalnych obchodów jej prawnuki skradły całą uwagę należną jubilatce.

Sobota upłynęła Brytyjczykom na świętowaniu 91. urodzin królowej Elżbiety II. Oficjalne obchody jubileuszu monarchini odbyły się z wielką pompą. W Londynie zorganizowano paradę, na zakończenie której odbył się widowiskowy przelot wojskowych samolotów. Całość wszyscy najbliżsi członkowie rodziny królewskiej z obserwowali z balkonu Pałacu Buckingham. No, prawie wszyscy, bo najmłodsi nie byli aż tak bardzo zainteresowani...

Książę GeorgeKsiążę George Yui Mok / AP / AP

 ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>

Podczas gdy księżniczce Charlotte cała feta bardzo się podobała, książę George po chwili wydawał się już mocno znudzony, czemu bez skrępowania dawał wyraz. Gdy znużenie osiągnęło punktu kulminacyjny, razem z innymi dziećmi zajął się rozmową i psotami.

Książę George i księżniczka Charlotte całkowicie skradły show czcigodnej jubilatce, jak i ich przepięknej mamie. A księżna Kate prezentowała się wspaniale. Rzadko decyduje się na intensywny róż, jednak w kreacji Alexandra McQueena w tym odcieniu było jej niezwykle do twarzy.

Księżna Kate w sukience, która Was podzieli. Piękna czy "babcina"? Spójrzcie też na Harry'ego

ZI

Myślisz, że jesteś mądrzejszy od szóstoklasisty? Sprawdź, czy poradzisz sobie z testem na zakończenie podstawówki! [QUIZ]
1/10Funkcję podmiotu w zdaniu "Słoń sięgnął trąbą po owoc" pełni wyraz:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (19)
Księżna Kate błyszczała. Ale i tak wszyscy patrzyli na jej dzieci. George trochę się nudził, za to jego siostra... Urocza!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jaceksea

  Oceniono 18 razy 14

  Nie chce mi się porównywać dokładnie, ale cały serwis zmontowany z kilku zaledwie zdjęć, powycinanych, powiększonych i wielokrotnie powtarzanych. Szkoda!

 • stachkaz47

  Oceniono 33 razy 11

  ONI mają rodzinę królewską a my MALINIAKA i jego Stańczyka brodziatego.
  Każdemu Bóg daje wg ZASŁUG.

 • Gość: po co to komu?

  Oceniono 5 razy 3

  Sadząc po ilości komentarzy bardzo nas wszystkich to obchodzi

 • student_zebrak

  Oceniono 11 razy -5

  zareczam was, moje wnuki sa znacznie ldniejsze i bardziej sympatyczne
  a na rodzine krolewska to ja .........
  co ta banda darmozjadow zrobila dobrego?????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane