Monika Brodka znowu zakochana? Jej chłopak działa w ciekawej branży. "Żyją jak w prawdziwej sielance"

Monika Brodka cieszyła się szalonym życiem singielki zaledwie kilka miesięcy. Jak podaje portal Fakt.pl, piosenkarka znowu jest zakochana.

Monika Brodka rozstała się z Krzysztofem Garbaczewskim jesienią zeszłego roku. Para planowała już nawet ślub. Po rozstaniu gwiazda zarzekała się, że chce w pełni korzystać z wszystkich uroków bycia singielką. Jak się teraz okazuje, piosenkarka jednak długo nie wytrzymała sama. Informację o tym podaje Fakt.pl:

Nowy partner Moniki jest związany ze światem sztuki. Żyją jak w prawdziwej sielance. W weekendy spacerują po warszawskiej Saskiej Kępie, chodzą do teatrów i galerii sztuki.

Jak donosi informator portalu - znajomy Brodki, dzięki nowej miłości, piosenkarka odżyła. Jednak nie zamierza obnosić się ze swoim chłopakiem na ściankach.

Chociaż na mieście cały czas pokazują się razem, Monika nie chce opowiadać o swojej miłości ani publicznie się z tym obnosić. Kiedy wszyscy mówili o jej rozstaniu z Krzyśkiem mocno to przeżyła. Jej nowy związek ma być jej słodką tajemnicą.

Piosenkarce gratulujemy nowej miłości i życzymy wszystkiego dobrego!

embed

Joanna Kulig, Sykut i poseł PO. Oni wszyscy zaczynali w "Idolu". Występu Sary Boruc długo nie zapomnicie

AG

Więcej o:
Komentarze (2)
Monika Brodka znowu zakochana? Jej chłopak działa w ciekawej branży. "Żyją jak w prawdziwej sielance"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: bez ściemy

    Oceniono 9 razy 9

    W którym związku, początki nie przypominają sielanka? Kogo by nie zapytać, a szczególnie ludzi po rozwodach lub żyjących w kompletnie nieudanych związkach, zawsze usłyszymy to samo: nie wiem co się stało, przecież na początku było super. Spędzaliśmy ze sobą każdą wolną chwilę, nie mogliśmy bez siebie żyć.

  • Gość: Olga

    Oceniono 1 raz 1

    Zaraz zakochana ,kto to wie ?,A może to tylko kolega ? Ale to wspaniała artystka .Do tej pory wspominam rewelacyjny koncert w filharmonii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX