Anna Popek obskoczyła dwie imprezy. Wygląda zaskakująco dobrze! Biała sukienka w kwiaty? Koniecznie zobaczcie ją CAŁĄ

Anna Popek wybrała się na premierę butów i galę "Serce dla zwierząt". Zaprezentowała dwie, całkowicie odmienne, letnie stylizacje.

Anna Popek jest znana z, zazwyczaj nieudanych, modowych eksperymentów. Tym razem nie było tak źle! Prezenterka "Teleexpressu" pojawiła się na premierze nowej kolekcji butów Deichmanna i gali "Serce dla zwierząt". 

Na każdą okazję ubrała coś innego, a nawet zmieniła fryzurę! Podczas premiery kolekcji postawiła na biały, długi płaszcz. Zestawiła go, lub zrobiła to za nią stylistka, ze spódnicą w geometryczno-kwieciste wzory, u góry - biała koszula. Do tego delikatny, naturalny strobing, który rozświetlił jej twarz, rozwiane włosy, i kolczyki z wielokolorowymi kamieniami. 

Druga stylizacja jest zgoła inna. Włosy zostały zaczesane i upięte z tyłu. Sukienka w kolorze off-white, z nadrukiem kwitnącej magnolii, przypomina... udrapowaną ceratę. Do tego srebrna kopertówka z "wężowej" skóry i złota bransoletka? Trzymajmy się jednego metalu szlachetnego. 

Biorąc pod uwagę historię strojów Anny, podejrzewamy, że mogło być o wiele gorzej.

"Szpitalna sesja" oburzyła fanów. "Lans na chorobie". Anna Popek komentuje: Nie wiem, czy zrobiłam dobrze. Potem tłumaczy

Więcej o:
Komentarze (9)
Anna Popek obskoczyła dwie imprezy. Wygląda zaskakująco dobrze! Biała sukienka w kwiaty? Koniecznie zobaczcie ją CAŁĄ
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: komik

  Oceniono 13 razy 5

  to jest ten wycieruch kurskiego?

 • Gość: as

  Oceniono 19 razy 5

  Pisowska kolaborantka. Powinna zostać ogolona na łyso za współpracę z bolszewickim okupantem sterowanym z Moskwy. Popek, pamiętamy i rozliczymy po odzyskaniu niepodległości!

 • Gość: kol

  Oceniono 8 razy 0

  Tak wrachowana, czy tak głupia?
  ..jak się sprzedała pisowskiej tv, to niech się trzyma swoich wybrańców, a ona by chciała zjesć ciasteczko i mieć ciasteczko. Najpierw zgarnia kasę za karmienie nas pisowską tv, a potem sie wpieprza na imprezy gorszego sortu!!!
  Ktoś kiedyś jej pisowską poddańczość skomentował , że jest znana z tego że się płaszczy przed każda władzą, więc może każdą ręką sięga w inną stronę. Coś obrzydliwego!!!!!!!!!
  No cóż, Kurski wspólne fotki robi już z inną laską, to szuka dalej, tylko sorty jej sie pomyliły...

 • Gość: Tomasz

  Oceniono 11 razy -1

  PIĘKNIE PANI ANIU,PIĘKNIE I Z KLASĄ !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX