Edyta Herbuś na imprezie, a obok Treliński. Jej odczucia? PYTAMY. Takiego podejścia życzy sobie każdy po rozstaniu

Edyta Herbuś pojawiła się na pokazie Macieja Zienia. Na tej samej imprezie zjawił się również jej były - partner Mariusz Treliński. Unikali się? Między nimi nie ma wrogości.

Edyta Herbuś od kilku miesięcy znów jest singielką. Trudno nie mieć wrażenia, że w ostatnim czasie tancerka coraz częściej gości na salonach, gdzie chętnie posyła fotografom buziaki i zabiega o uwagę seksownymi kreacjami.

Herbuś pozowała do zdjęć w sukni z najnowszej kolekcji Zienia. Choć stylizacja sama w sobie jest ładna, w połączeniu z urodą i wzrostem gwiazdy skutecznie dodała Herbuś lat. Nie pomogła bogata biżuteria i nowoczesne dodatki.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Jednak to nie kreacja budziła najwięcej emocji, lecz jej stosunki z Mariuszem Trelińskim, od niedawna byłym partnerem, który także był w Teatrze Narodowym na pokazie. Zwykle świeżo po rozstaniu obie strony unikają się jak ognia albo też prowadzą towarzyskie wojny podjazdowe. Jak widać, takie nieprzyjemne rozgrywki tej pary akurat nie dotyczą. Pogratulować!

embed

MK

Więcej o:
Komentarze (18)
Edyta Herbuś na imprezie, a obok Treliński. Jej odczucia? PYTAMY. Takiego podejścia życzy sobie każdy po rozstaniu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Piotr

  Oceniono 37 razy 29

  BOŻE,ALE PIĘKNA JEST TA KOBIETA ! Treliński coś ty zrobił ? Mieć taki skarb i go wypuścić.

 • Gość: wiem co mówię

  Oceniono 27 razy 17

  No i fajnie i za parę lat gosć się obudzi i bedzie żałował partnerki z klasą .I tak jej powie było mi z tobą naprawde super.Ale pare lat stracone .

 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 18 razy 14

  Fakt, śliczna.

 • tlusty.grubas

  Oceniono 6 razy 4

  Herbuśka, może byś teraz ze mną spróbowała?

 • Gość: Margoo

  Oceniono 3 razy 1

  Piękna ta Edyta ! Jemu chyba jeszcze na niej zależy ,ciągle zerka na nią i to ciepło.

 • Gość: Małgosia

  Oceniono 15 razy -3

  Tak? A ta sesja w Playboy to na co? żeby pkazać co storaci? Edyta zawsze mówiła co innego i robiła co innego. Taka już jest

 • Gość: bebe

  Oceniono 11 razy -7

  NIestety na Edycie jak na kazdej kobiecie zawod milosny odbil sie pietnem na jej kiedys slicznej, zakochanej rozpromienionej twarzy pojawil sie smutny znak czasu. Przy nim kwitla.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX