Nieprzespane noce wykańczają wielu młodych rodziców. Ale wypowiedź Lewandowskiego zaskakuje: My na razie...

Robert Lewandowski udzielił ostatnio bardzo szczerego wywiadu dla "Super Expressu". Opowiedział w nim m.in.: o tym, jak się czuje w nowej roli ojca.

Robert Lewandowski niespełna miesiąc temu po raz pierwszy został ojcem. Na początku maja urodziła się mu córka Klara. Swoimi wrażeniami, jak to jest być rodzicem, podzielił się z "Super Expressem":

Czuję się na pewno inaczej. Zawsze jak ktoś mi mówił, że zostaje rodzicem, to myślałem sobie "fajnie" i się cieszyłem. Każdy czuje, jak to naprawdę jest, kiedy sam zostaje ojcem. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że jest to aż tak fantastyczne uczucie. Jeśli chodzi o "nieprzespane noce", to na razie nie mamy tego problemu.

Reprezentant Polski, zapytany o to, czy narodziny córki jakkolwiek wpłynęły na jego motywację do jeszcze lepszej gry, szczerze odpowiedział:

Pewnie dopiero po wakacjach, jak minie trochę czasu, będę mógł powiedzieć, jak narodziny Klary na mnie podziałały. Mam jednak wrażenie, że to wydarzenie daje jakąś dodatkową moc. Mam kolejną osobę, dla której mogę grać i strzelać bramki. To fajne uczucie.

Klara urodziła się w momencie, kiedy rozgrywki ligi niemieckiej jeszcze trwały. Piłkarz jednak zaznaczył, że nie miało to negatywnego wpływu na jego koncentrację i przygotowywanie się do meczów. 

Graliśmy raz w tygodniu, więc było trochę czasu na przygotowanie się do wszystkiego. Można więc powiedzieć, że poród przyszedł w najlepszym momencie.

Robert Lewandowski o tym, jak będzie wychowywać dziecko. "Mój tata nauczył mnie, że..."

AG

Więcej o:
Komentarze (23)
Nieprzespane noce wykańczają wielu młodych rodziców. Ale wypowiedź Lewandowskiego zaskakuje: My na razie...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 12

  I co mialby powiedziec? "Drze sie cala noc, obsrywa po pachy, Anka krzyczy, ze ma disc i placze na przemian, a ja trzaskam drzwiami i ide spac do innego pokoju bo ku#####wa nie moge!" ?

 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 8

  Nie mają problemu. Ile opiekunek kibluje po nocach z tym dzieciakiem?

 • Gość: hultajka

  Oceniono 12 razy 8

  Jak niania w nocy siedzi z dzieckiem to się wysypiają. Ja mam.5 miesięczne dziecko i budzi się często w nocy na siku lub karmienie. Nie wierze że miesięczna Klara nie sika w nocy ani nie je

 • Gość: Hej

  Oceniono 14 razy 8

  Złote dziecko idealne jak rodzice bla bla bla

 • Gość: asia

  Oceniono 11 razy 5

  Jak się ma opiekunki na każde zawołanie, a dziecko przytula jak jest nakarmione, przewiniete i nie płacze to zawsze jest cudownie... A kto pierze, przewija itd., bo na pewno nie oni.....Są tacy sztuczni.

 • Gość: vvv

  Oceniono 4 razy 4

  już widze jak wstają do dziecka w nocy... a lewandowska pierze gotuje eko kaszki i wyciera tyłek niemowlakowi... komu te kity

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Niańki na 3 zmiany. Ha ha ha. To się nazywa kobieta sukcesu. Tylko pozazdrościć. Przy następnym dziecku też sobie zatrudnie opiekunkę na noc od 23 do 7 rano. Co się kurka będę męczyć. My się wyśpimy, kobita sobie zarobi i dzieciak nie będzie mi się darł cała noc. Nie każda kobieta musi się aż tak poświęcać dla dziecka. Trzeba umieć balansować rodzinę i karierę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX