Katarzyna Cichopek zachwyca nie tylko na ściance. Co robi, by zawsze być "sexy mamą"? Te metody może zastosować każda z Was

Katarzyna Cichopek opowiedziała o tym, jak wygląda jej dieta i codzienna rutyna pielęgnacyjna. Zasady wcale nie są skomplikowane!

Katarzyna Cichopek jako naczelna "sexy mama" jest specjalistką od łączenia macierzyństwa z dbaniem o swój wygląd. Na ściance i na Instagramie zawsze prezentuje się bez zarzutu, co zawdzięcza nie tylko kobiecym kreacjom i umiejętnemu podkreślaniu urody, ale też odpowiedniej diecie i pielęgnacji. W czym tkwi jej sekret?

Zapracowana mama w najnowszej "Gali" opowiedziała o tym, jak wygląda jej typowa doba, zdradzając między innymi, jak dba o ciało o poranku oraz co je w ciągu całego dnia. Jak wiele innych gwiazd, aktorka "M jak Miłość" korzysta z diety pudełkowej, co jest dla niej najwygodniejszym rozwiązaniem.

Dzięki temu jem regularnie pięć posiłków dziennie nawet w najbardziej zapracowane dni, które spędzam na planie. Na śniadanie najczęściej jest jogurt z musli i warzywa. Rano nigdy nie piję kawy, tylko wodę z cytryną lub zieloną herbatę.

Jak wygląda zazwyczaj jej lunch i obiad?

Na lunch jem (...) najczęściej zupę, np. krem ze szparagów z migdałami. Od roku staram się jeść więcej warzyw i ryb oraz kasz, ograniczam mięso. Dziś akurat na obiad mam makaron ryżowy, ser włoski, pesto z warzywami z grilla.

Jeśli chodzi o pielęgnację, Cichopek stosuje o poranku dużo kosmetyków do ciała i twarzy, ale raczej rezygnuje z makijażu.

Zawsze wstaję przed 7. A jeśli mam zdjęcia, wtedy nawet o 5 rano. Biegnę pod prysznic, zanim obudzą się moje dzieci. Uwielbiam orzeźwiające żele i peelingi. Następnie smaruję skórę masłem do ciała, a na newralgiczne części, czyli brzuch, uda i pośladki, nakładam żel modelujący. Wklepuję krem pod oczy i krem do twarzy. To wszystko. Raczej się nie maluję, zwłaszcza kiedy później mam zdjęcia.

Cichopek makijażu wcale nie potrzebuje. I bez niego wygląda kwitnąco!

Kasia Cichopek i Hakiel będą mieli trzecie dziecko? "Niewykluczone, że rodzina się powiększy". To nie jedyna zmiana w ich życiu

MK

Więcej o:
Komentarze (1)
Katarzyna Cichopek zachwyca nie tylko na ściance. Co robi, by zawsze być "sexy mamą"? Te metody może zastosować każda z Was
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: ttg

    Oceniono 2 razy 2

    Jaka "rutyna pielęgnacyjna"? To jest okropna kalka z angielskiego! Raczej rytuał. Przydałoby się trochę szacunku i dokształcenia się w używaniu języka ojczystego. No co to za "Te metody może zastosować każda z Was"? Co to znowu za presja?! Czy nie grzeczniej by było napisać "każda z nas"? Może Wam, paniom z Plotka, też się przydadzą? Niby dlaczego mamy myśleć, że jesteście doskonałe?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX