Martyna Wojciechowska pokazała starą legitymację. Jej uśmiech ROZBRAJA, ale fani patrzą na coś innego

Martyna Wojciechowska pokazała legitymację sprzed lat. Uroczy uśmiech i wstążki we włosach na zdjęciu to nie wszystko.

Martyna Wojciechowska wyszperała starą legitymację z Pałacu Młodzieży i pochwaliła się nią na Instagramie. Legitymacja datowana jest na 1981 roku, kiedy obecna podróżniczka miała niespełna 7 lat. Oczywiście uwagę zwraca jej zdjęcie z tamtego czasu, ale nie tylko.

Zobaczcie, co znalazłam! 1981 rok, moja legitymacja z Pałacu Młodzieży. Wtedy większość czasu spędzałam na treningach... gimnastyki artystycznej. Serio! Cudowny, szczęśliwy i beztroski czas - napisała przy zdjęciu.

Trudno oderwać wzrok od zdjęcia legitymacyjnego - Martyna ma na nim dwie duże kokardy we włosach i delikatnie się uśmiecha. Szkoda, że zdjęcie jest tak małe, bo aż kusi, żeby dokładniej się temu uśmiechowi przyjrzeć - pamiętajmy bowiem, że zdjęcie zrobiono jej w czasie, kiedy dzieciom wypadają mleczaki.

Uwielbiamy takie znaleziska.
Świetna pamiątka. Pozdrawiamy ciepło - pisały fanki.

Sporo osób pisało, że urodziło się tego samego dnia, co Martyna, ktoś zwrócił uwagę, że pod adresem, gdzie mieszkała jako dziecko - ulica Połczyńska 56 w Warszawie - jest Wydział Jazzu i Policealne Studium Jazzu ZPSM im.Fryderyka Chopina. Kilka osób zdziwiło się też, że w legitymacji wpisane jest imię Marta zamiast Martyna. Przypominamy: podróżniczka naprawdę nazywa się Marta Eliza Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska zaprojektowała biżuterię dla znanej marki. Jeden element to dedykacja dla córki. "Chciałam jej przekazać..."

JZ

Więcej o:
Komentarze (16)
Martyna Wojciechowska pokazała starą legitymację. Jej uśmiech ROZBRAJA, ale fani patrzą na coś innego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ewaewa

  Oceniono 21 razy 15

  a Malgonia wstydzi sie pokazac legitymacje Martyna jestes super babka

 • Jacek Ceiwokdaizd

  Oceniono 13 razy 7

  "Sporo osób pisało, że urodziło się tego samego dnia, co Martyna, ktoś zwrócił uwagę, że pod adresem, gdzie mieszkała jako dziecko - ulica Połczyńska 56 w Warszawie - jest Wydział Jazzu i Policealne Studium Jazzu ZPSM im.Fryderyka Chopina. "

  Sporo osób ma zatem poważne problemy z czytaniem - Połczyńska 56 to adres szkoły, a nie zamieszkania.

 • wyjadacz_parkietuf

  Oceniono 7 razy 5

  A w tym samym czasie Pani Rozenek-Majdan (starsza zresztą o p. Martyny Wojciechowskiej), robi z siebie idiotkę pokazując wszem i wobec "zmyślony" dowód osobisty...

 • Gość: Ania

  Oceniono 2 razy 2

  czy tylko mi przypomina małą Dakote Fanning ??

 • Gość: Gosc

  0

  Nos jej się 'zwęził'

 • Gość: ik

  0

  Przypominamy... jakie to urocze zasłonięcie się instytucją (?) A gapiostwem się popisujemy aż miło! Mieszkała.. 96, a szkoła do której uczęszczała była pod 56. Co wy paczycie !!?

 • Gość: Marcin

  Oceniono 2 razy 0

  Wtedy bym się z nią nie umówił...
  Teraz bardzo chętnie.

 • Gość: Ab

  Oceniono 48 razy -36

  Z okazji Dnia Dziecka życzę pani Martynie zrozumienia, że nienarodzony to tez dziecko. To tak aa propos przybijania piątek z "super bohaterka", panią Przybysz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX