Wieloletni konflikt Agnieszka Woźniak-Starak kontra ojciec Dody rozstrzygnięty! Jest wyrok

Sprawa o zniesławienie rodziców Dody zakończona. Sąd wydał wyrok.

Agnieszka Woźniak-Starak i Doda nie pałają do siebie zbytnią sympatią. Oliwy do ognia dolała Agnieszka informując w programie Na językach o nieślubnym dziecku ojca Dody - Pawła Rabczewskiego. Czara goryczy została przelana.

Sprawa zakończyła się w sądzie - pod koniec 2015 roku został wydany wyrok. Zgodnie z nim Agnieszka i TVN mieli przeprosić Rabczewskiego oraz wnieść opłatę w wysokości 75 tys. złotych dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowie, i 25 tys. złotych zadośćuczynienia dla poszkodowanego. 

Agnieszka Woźniak-Starak od razu zapowiedziała, że zamierza odwołać się od wyroku. Tak też się stało - jak widać, z pozytywnym skutkiem. 

#wygrałam #itylewtemacie #dziękuję #stopkłamstwuimitomanii #czekamnaprzelewodpanaPawła Miłego dnia! - napisała na Instagramie obok zdjęcia przedstawiającego wyrok wraz z uzasadnieniem.

Sąd uznał Agnieszkę Szulim za niewinną naruszenia dóbr osobistych Pawła Rabczewskiego. Obciążył go również kosztami procesu, w wysokości 7150 złotych.

Doda publicznie dowaliła Jastrzębskiej. To nie koniec! W rozmowie z nami jest jeszcze MOCNIEJ."Nie boję się mówić prawdy"

SW

Więcej o:
Komentarze (29)
Wieloletni konflikt Agnieszka Woźniak-Starak kontra ojciec Dody rozstrzygnięty! Jest wyrok
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosciu

  Oceniono 63 razy 33

  Zgadzam sie z Baba Jaga. Doda ma powazne problemy psychiczne i emocjonalne, bardzo mocno rozwiniety narcyzm (czyli grozna forma psychopatii). Jej klamstwa, mitomania, sklonnosci do paranoi, zamilowanie do operacji plastycznych, agresja wobec kolegow z branzy/bylych kochankow, sposob opowiadania o sobie i swoim zyciu - to wszystko wpisuje sie w spektrum powaznych zaburzen narcystycznych, ktore niestety w wiekszosci sa nieuleczalne. Z wiekiem bedzie sie tylko pogarszac. Skonczy jako samotna, agresywna, wszczynujaca bojki, nafaszerowana botoksem wariatka.

 • Gość: baba jaga

  Oceniono 52 razy 24

  Dodzina jest chora psychicznie.
  I do tego wierzy w to co gada. Jej jest dobry psychiatra potrzebny.

 • Gość: gośç

  Oceniono 42 razy 16

  brawo mam nadzieję że inne procesy też przegrają zwariowana rodzinka

 • Gość: szu

  Oceniono 29 razy 13

  zgadzam się z opiniami, że trzeba mieć nierówno pod strzechą, żeby robić taką szopkę. i dobrze, że Woźniak-Starak wygrała tą apelację.

 • Gość: gość kobieta

  Oceniono 28 razy 10

  Awanturnica z tej dody a teraz ubrała się na biało czarno i udaje taką świętą, że ona taka miła, koleżeńska i jaka z niej skandalistka, oj tam, oj tam..

 • Gość: ZYTA

  Oceniono 30 razy 10

  OSTOJA SPRAWIEDLIWOŚCI KTÓRA ZA DOBRE WYNAGRADZA ZA ZŁE KARZE .TA DZINNIKARKA TYKO ZAMIESCIŁ WPADKE Z HOSTESSA A DODOA PRZEZ SWOJE DUZE EGO NIE POTRAFI POŚMIAĆ SIE Z SIEBIE . TYM BARDZIEJ ZE DO CANNES POJECHAŁA JAKO PRODUCENTKA KTÓRA NIE WYPRODUKOWAŁ JESZCZE ŻADNEGO FILMU . ROZUMIEM ZE MARKA DODA NOBILITUJE ŻEBY ZACZYNAĆ OD NAJLEPSZYCH STAD TEN LINCZ NA TEJ DZIENNIKARCE DYSKRETNIE UCHYBIŁA WIELKOŚCI DRUGIEJ PO PAPIEZU

 • Gość: Emi

  Oceniono 22 razy 8

  Super Aga. Gratuluję. Trzymaj się od idiotka z daleka, ona jest niebezpieczna tak samo jak głupia.

 • Gość: sw

  Oceniono 18 razy 8

  hmmm może pikanterii doda fakt ,że brat Dody przez wiele lat pracował w Polpharmie własności Staraków..losy jakoś się splatają

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX