Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę i to był BŁĄD. "Wygląda okropnie. Jakby miała 60 lat". Niestety, jest naprawdę źle

Małgorzata Kożuchowska na pokaz Wolińskiego włożyła piękną sukienkę, ale to nie uratowało jej stylizacji. Wszystko przez koszmarną fryzurę.

Małgorzata Kożuchowska jest królową krótkich włosów, które układa na różne sposoby. To na jej fryzurach wzoruje się wiele Polek. Niestety, jej najnowszy eksperyment trzeba uznać za nieudany. Na pokazie Dawida Wolińskiego aktorka zadebiutowała w nowym uczesaniu, które dodało jej lat i odjęło uroku.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Szkoda, bo gdyby nie fryzura, Kożuchowska wyglądałaby naprawdę świetnie. Czarna asymetryczna sukienka prezentowała się na niej idealnie, a dodatki - bogata biżuteria, niebieskie szpilki i torebka Saint Laurent o wartości 6 tysięcy złotych - doskonale podkreśliły piękno aktorki.

Kożuchowska tuż przed wielkim wyjściem pochwaliła się metamorfozą na Facebooku. Fani byli podzieleni. Choć część osób twierdziła, że nowa fryzura prezentuje się świetnie i że "ładnemu we wszystkim ładnie", pozostali nie mieli litości.

Tragedia. Jakiś fejk. To chyba 1999 rok.
Wygląda okropnie. Jakby miała 60 lat.
Absolutnie to nie Pani stylizacja. Jakieś 10 lat więcej. Dobrze musiałam się przyjrzeć, żeby Panią rozpoznać
Śliczna jesteś, Małgosiu, ale ta fryzurka Ci nie pasuje, osobiście lubię Cię w tradycyjnej fryzurce, ale o gustach się nie dyskutuje - czytamy.

A co Wy sądzicie o nowej fryzurze Kożuchowskiej? Zagłosujcie w naszej sondzie!

MK

Co sądzisz o nowej fryzurze Małgorzaty Kożuchowskiej?
Więcej o:
Komentarze (214)
Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę i to był BŁĄD. "Wygląda okropnie. Jakby miała 60 lat". Niestety, jest naprawdę źle
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mok

  Oceniono 117 razy 103

  Wygląda jak ta pani z Panoramy.. co to jej mąż w katastrofie smoleńskiej zginął

 • Gość: Monika D.

  Oceniono 106 razy 98

  Chyba używa tych samych kremów co pani Racewicz z Panoramy, bo rysy im się tak samo wygładziły... Szkoda, że Panie za wszelką cenę starają się odmłodzić, rośnie nam Warszawska armia klonów. Tylko czekać aż im te ostrzykane poliki wybuchną..

 • Gość: xxx

  Oceniono 98 razy 86

  Za dużo botoksu

 • Gość: izzy

  Oceniono 92 razy 78

  usta ala racewicz, oczy i policzki edyta pazura tylko figura nie ta. Sporo przesadziła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX