Rusin unika Rozenek? "Zamknęła się na godzinę w garderobie". Przez konflikt traci pieniądze. I to niemałe!

Kinga Rusin jest zazdrosna o sukcesy Małgorzaty Rozenek? Ponoć unika jej i jest gotowa zrezygnować z honorarium, byle tylko nie widzieć rywalki.

Małgorzata Rozenek gwiazdą TVN-u została dzięki programowi "Perfekcyjna Pani Domu", w którym uczyła Polki, jak dbać o czystość w mieszkaniu. Kinga Rusin to z kolei dziennikarka z ponad 20-letnim stażem. Obie pracują w TVN-ie i choć ich obowiązki zawodowe są różne, to Rusin zaczyna ponoć być zazdrosna o sukcesy koleżanki ze stacji.

Według serwisu Fakt.pl niechęć między nimi jest tak duża, że Rusin jest w stanie poświęcić kilkutysięczne honorarium, żeby tylko nie znaleźć się w pobliżu Rozenek.

Kinga potrafi odrzucać zaproszenia na bankiety, na których ma być Gośka. A jeśli obieca się gdzieś pojawić, to zastrzega, że na imprezie nie może być jej rywalki. Ostatnio Rusin nie przyszła na imprezę, na której była Gosia, i przeszło jej koło nosa aż 5 tysięcy złotych - opowiada informator serwisu.

Mówi też, że na najnowszych Targach Książki Rusin odwołała promocję swojej książki kiedy dowiedziała się, że obok stoisko swoje będzie miała Rusin.

To nie wszystko.

W marcu na planie specjalnego wydania teleturnieju „Milionerzy” Rusin zamknęła się na godzinę w garderobie i czekała, aż Rozenek zniknie z pola widzenia - zdradza informator.

Warto pamiętać, że nie zawsze tak było. Jeszcze kilka lat temu obie panie nie stroniły od siebie i brały udział w tych samych programach. Konflikt miał narodzić się w czasach, kiedy Małgorzata Rozenek rzekomo miała romans z Piotrem Kraśką. Rusin zaś jak ognia unika Hanny Lis, ponieważ ta druga odebrała jej męża, Tomasza Lisa.

Coś nam się wydaje, że jeszcze nieraz usłyszymy o niechęci Rusin do Rozenek.

Małgorzata Rozenek o swoich starych zdjęciach. "Nie lubię tylko tych, na których...". Później szczerze: Widzę nieszczęśliwą kobietę

JZ

Więcej o:
Komentarze (14)
Rusin unika Rozenek? "Zamknęła się na godzinę w garderobie". Przez konflikt traci pieniądze. I to niemałe!
Zaloguj się
 • Gość: też Rusin

  Oceniono 12 razy 12

  "Mówi też, że na najnowszych Targach Książki Rusin odwołała promocję swojej książki kiedy dowiedziała się, że obok stoisko swoje będzie miała Rusin.". No i trudno się dziwić...

 • Gość: asdf

  Oceniono 11 razy 11

  Gazety pisały, że Rozenek podobno miała romans z Kraśko i o mały włos rozwaliła jego małżeństwo. Portale pisały, że ona się dla niego rozwiodła a on został jednak z żoną. A Rusin to przyjaciółka żony Kraśki. Ot i cała tajemnica.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 6

  Błędy w tekscie!

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 3

  Kto znosi podstarzala niedouczona Rozenkowa?Dzieciom wstyd przynosi swoimi porozbieranymi zdjeciami-to juz 48-latce nie pasuje! Twarz naciagnieta do granic wytrzymalosci i sztuczne wlosy....zamiast rozumu!

 • Gość: marek

  Oceniono 8 razy 2

  goska chce na sile dorownac dodzie ,tylko ze doda z natury jest piekna i 15lat mlodsza i teraz troche mqdrzejsza od malgosi, doda jest artystkq a gosia celebrytkq

 • Gość: alenjus

  Oceniono 1 raz 1

  Tekst o rzekomym romansie Lis z Kraśko to na być jakiś żart? Co za piernik do wiatraka? To Rozenek romansowala z Kraśko, a Rusin jest przyjaciółką Kraskowej i tyle. Trudne zeby stanęła po stronie Rozenek.

 • Gość: antyfan

  Oceniono 2 razy 0

  hanna Lis odbiła jej męża? a dlaczego nikt nie mówi że to mąż ją zostawił -tak po prostu?

 • Gość: .

  0

  Obie durne baby powinny się lubić

 • dodosdontquack

  0

  5 tys? Na waciki jej zabraknie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX