Hanna Lis dostała awans w TVN-ie? Reakcja Kingi Rusin mogła być tylko jedna

Hanna Lis zostanie twarzą nowego kanału TVN-u? Tygodnik "Na żywo" donosi, że Kinga Rusin jest podłamana tą wiadomością.

Kinga Rusin i Hanna Lis w przeszłości były przyjaciółkami. Jednak potem Lis odebrała Rusin męża i od tej pory obie dziennikarki nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego. "Na żywo" donosi, że konflikt dziennikarek jeszcze bardziej się zaognia.

Od kiedy Hanna Lis odeszła z TVP dziennikarki pracują dla tej samej stacji. Jak donosi "Na żywo" TVN che utworzyć nowy kanał tematyczny "Food and Travel", którego twarzą ma być Hanna Lis. Ponoć wiadomość ta zdruzgotała Rusin.

Na wieść o tym Kinga natychmiast udała się na rozmowę do Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego stacji. Zabawiła w gabinecie długo, ale chyba niewiele wskórała, bo wyszła ponura jak chmura gradowa" - poinformowała tygodnik "Na żywo" osoba pracująca w TVN.

Tygodnik sugeruje, że dziennikarka próbowała zmienić decyzję szefa, by nie awansował jej największego wroga. Jej starania były podobno na marne.

Na otarcie łez Kindze obiecano, że poprowadzi kolejną edycję "Agent Gwiazdy", a może także projekt specjalny. Miszczak zapewnił ją, że Hanna nie przejdzie ze swoimi programami podróżniczo-kulinarnymi "Bez planu" na główną antenę TVN - mówi informator gazety.

Jak donosi tygodnik, Rusin jest rozżalona. Czuje, że jej pozycja jest zagrożona. Po kilku latach "ciszy", dziennikarka podobno znów zaczęła odczuwać wzmożoną niechęć do byłej przyjaciółki.

Warto także przypomnieć, że ostatnio Lis na zarzuty jednej z internautek, że odbiła męża swojej najlepszej przyjaciółce, odpowiedziała, że Kinga nie jest jej "żadną przyjaciółką".  

Czyżby czekała nas kolejna medialna batalia? Czas pokaże.

Kinga Rusin przed laty zmagała się z poważną chorobą. Znajoma wyjawia: To przez dramatyczny rozpad rodziny

MM

Więcej o:
Komentarze (13)
Hanna Lis dostała awans w TVN-ie? Reakcja Kingi Rusin mogła być tylko jedna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elenem

  Oceniono 39 razy 29

  Punkt dla Miszczaka jako szef musi być obiektywny. Nikogo nie obchodzą prywatne potyczki obu pań. TVN to nie jest prywatna firma pani Rusin. Zawsze uważałam ze "prywata" w pracy w relacji szef-pracownik zle sie kończy. Rusin sie zapędziła nieco.

 • Gość: Beata

  Oceniono 18 razy 4

  telewizja TVN nie nalezy do pani Rusin.Hanna Lis jest o wiele lepszą dziennikarka i jej zachowanie przed ekranem jest profesjonalne.Pani Kinga uważa sie za znawcę każdego tematu.Po prostu najlepsza we wszystkim.Nie jest to mile widziane przez telewidzów.

 • Gość: I.

  Oceniono 18 razy 4

  Odebrać można pranie z pralni, a nie męża. Gdyby nie chciał odejść, to by nie odszedł. Widocznie chciał.
  Ale zawsze winna jest "ta trzecia", bo najłatwiej obwiniać innych za swoje błędy i niepowodzenia.

 • Gość: ewa

  Oceniono 26 razy 4

  Rusin i Lis rozstali się 12 lat temu, a ona wciąż nie odpuszcza. Ciekawe dlaczego ma pretensje do Lisowej a nie do byłego męża? Przecież to on od niej odszedł. Nie dziwię się. Straszny babsztyl.

 • Gość: oifj

  Oceniono 12 razy 2

  Jak to "odebrała"? A on nie chciał, ale ona go zabrała i już? hehehe

 • Gość: hjm

  Oceniono 8 razy 2

  kolejny etap zapasów w szambie pomiedzy tymi panienkami

 • Gość: Jola

  0

  Ludzie! Obywatele! :) Co tak na poważnie komentujecie te bzdety, które powstały przy biurku jakiegoś redaktorka między jedną, a drugą kawą? Kto i gdzie się udał, o czym kto z kim gadał, jak się czuł i co myslał?! Skąd te informacje ma pan redaktorek? To "konflikt" medialny jak wiele innym, który naprawdę nie istnieje. Komentarze są lekko mówiąc śmieszne, bo jestesmy jak szczury wpuszczone w labirynt dezinformacji...na własne życzenie. Powodzenia w rozpatrywaniu życia innych

 • Ar2r

  0

  Food and Travel i najlepiej w wersji językowej nie polskiej, żeby nie ogłupiała Polaków oczywiście tych co nie są poliglotami.

 • Gość: 4m5marek

  Oceniono 1 raz -1

  niech sobie dadzą po razie w kisielu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX