Paulina Sykut pochwaliła się zabawką Róży. Urocza, ale fankę zaniepokoił jeden szczegół. Odpowiada: Niemowlęta to kochają!

Paulina Sykut na temat macierzyństwa wie już chyba wszystko. Co odpowiedziała, gdy fanka doradziła jej, by pozbyła się metek przy zabawce? Sprawdźcie sami.

Paulina Sykut rozpieszcza córkę jak tylko może. Mała Róża ma najbardziej urocze ubranka, ekskluzywny wózek i zabawki, które kosztują majątek. Jedną z nich prowadząca "Tańca z Gwiazdami" pokazała w sieci w piątek. To spersonalizowana pluszowa lalka Metoo z wyszytym imieniem Róży. Jej cena rynkowa to 149 złotych.

Zdjęcie uroczej maskotki wywołało jednak żywą dyskusję.

Jedna z internautek zwróciła uwagę nie na zabawkę, a na ilość metek, która jest do niej doszyta. Doradziła celebrytce, by się ich pozbyła.

Paulinko, wytnij metki z lalki. Ps. Takie chwile są najcudowniejsze.

Sykut szybko wytłumaczyła jej, dlaczego nie zamierza tego robić, mówiąc, że zabawa metkami korzystnie wpływa na rozwój dziecka.

Niemowlęta kochają metki. Niemowlę poprzez pocieranie, dotykanie lub wsadzanie metki do ust nie robi nic innego, jak tylko się uczy i rozwija sprawność swojego mózgu - odpowiedziała rzeczowo.

Prezenterkę szybko poparły inne internautki.

O pewnie że tak! Po to są produkowane metkowce - szmatki z dużą ilością metek, by maluszki mogły się nimi bawić i rozwijać sprawność paluszków.
Dokładnie, metki to super zabawa. Przecież jest tyle teraz zabawek sensorycznych z różnych tkanin i faktur
O tak, metki rządzą! Polecam "metkowane" kocyki.

Negatywnie nastawionej do metek fanki jednak nie przekonały.

Tak, ale nie te z plastiku, na których napisane są info ws prania itp. Moja córcia też uwielbia. Chodziło mi o te z plastiku. Zrobisz jak uważasz. Pozdrawiam serdecznie.

Paulina Sykut o macierzyństwie: Odkrywam świat na nowo. Chętnie słucha rad innej znanej mamy!

MK

Więcej o:
Komentarze (19)
Paulina Sykut pochwaliła się zabawką Róży. Urocza, ale fankę zaniepokoił jeden szczegół. Odpowiada: Niemowlęta to kochają!
Zaloguj się
 • Gość: plotek

  Oceniono 18 razy 14

  Atak pustostanów.

 • Gość: An

  Oceniono 9 razy 3

  Wydać 149 zł za taki COS!!!???? Malutka równie dobrze bawilaby się tańsza zabawka. Masakra. Wolałabym wydać te pieniądze na głodujace dzieci. Ale nie moja kasa, nie moja sprawa.

 • Gość: Kkruchejshf

  Oceniono 7 razy 3

  Sykut jest spoko . Wolę ją niż sztuczną Rozenek, Siwiec i tym podobne

 • Gość: Klara

  Oceniono 11 razy 3

  Uwielbiam Paulinę . Fajna i naturalna postać w polskim show-biznesie

 • Gość: Bhhj

  Oceniono 6 razy 2

  Ja pie... ... popie...ne są te internautki i to ze o takim gó...e artykuł powstał

 • Gość: Tola

  Oceniono 6 razy 2

  Widac że Paulina to matka świadoma, nie da sobie wciskać berdni. Internauci PiSzą takie bzdety,że aż dziw bierze.

 • Gość: k

  Oceniono 3 razy 1

  Dlaczego przy wszystkich artykułach na tym portalu w komentarzach jeśli wystąpi w wyrazie zlepek liter PiS to wyświetlają się one w formie PiS? Coś z głową macie nie tak czy uczycie się podstaw socjotechniki, bo nie rozumiem?

 • Gość: Manolo

  Oceniono 7 razy 1

  Sykut ma rację z tymi metkami . Metki przy zabawkach sa to metki bezpieczne, a zabawa metkami ma swoją nazwę , a mianowicie integracja sensoryczna

 • Gość: Bea

  Oceniono 5 razy 1

  Bez przesady

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX