Pani Basia ma 64 lata, schudła 20 kg. Teraz ma problem, jak się ubrać. Stylistka odmieniła jej szafę. Jak wygląda teraz?

"Jeżdżąca szafa Kasi" to nowy program w stacji TLC. W każdym odcinku stylistka Katarzyna Grabowska odmienia garderobę danej bohaterki. W piątek 19. maja o 22:30 zobaczymy, jak zmieniła się szafa pani Basi.

Pani Basia to 64-letnia mieszkanka Warszawy. Dla niej wiek nie jest żadnym ograniczeniem i każdego dnia stawia sobie nowe wyzwania. Kupiła za małą sukienkę i postanowiła schudnąć. Udało jej się to! Zrzuciła 20 kg, przebiegła półmaraton, a kondycji mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka.

Kocha szpilki, ma słabość do różowego koloru, a ciuchy pożycza od wnuczki. Ciągle szuka nowego pomysłu na siebie i własnego unikalnego stylu, jednak z efektów swoich poszukiwań nie jest zadowolona. Dlatego właśnie o pomoc poprosiła stylistkę Katarzynę Grabowską, która odmieniła garderobę bohaterki w ramach programu  "Jeżdżąca szafa Kasi".

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PRZEMIANY >>>

"Jeżdżąca szafa Kasi" no nowy program TLC. Pełna zapału Katarzyna Grabowska odwiedza kobiety marzące o stylizacjach, które podkreślą ich osobowość i atuty sylwetek. Prowadząca przyjrzy się zawartości szaf Polek, zrobi porządki oraz uzupełni o brakujące "must have" każdej kobiecej garderoby. Wszystko po to, aby szybko i łatwo tworzyć modowe zestawienia, w których panie będą czuć się jak w drugiej skórze oraz wyglądać jak milion dolarów. Stylizacje zaproponowane przez Kasię mają być  odzwierciedleniem tego, co bohaterkom w duszy gra. A co najważniejsze: nie będą kosztować fortuny.

Grabowska odwiedzi swoje bohaterki w ich domach oraz zaprosi je do swojego królestwa - "jeżdżącej szafy" pełnej modowych perełek. Piękne dodatki, torebki i buty. To wszystko w połączeniu z rzeczami bohaterek pozwoli stworzyć unikalne stylizacje i tchnąć nowe życie w ich dotychczasową garderobę.

Będziecie oglądać?

Tymi pytaniami fundacja BBVA sprawdziła naszą wiedzę. Wiesz więcej niż przeciętny Polak?
1/22Gorące powietrze się unosi.

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (14)
Pani Basia ma 64 lata, schudła 20 kg. Teraz ma problem, jak się ubrać. Stylistka odmieniła jej szafę. Jak wygląda teraz?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mmegi

  Oceniono 26 razy 22

  niech ta pani co jezdzi z szafą się do niej schowa i nie wychodzi, tyle na ten temat..

 • Gość: zazula

  Oceniono 18 razy 18

  bez jaj, mam 61 lat, uwielbiam białe kolory,, za czerwonym wręcz przepadam i nikt mi nigdy nie powiedział, ze jestem starszą panią. Wrzućmy na luz! Starsza pani to tka po 70-ce!

 • marietta115

  Oceniono 21 razy 13

  Okropne stylizacje, jak dla wiekowej staruszki. Mam 60+, i nigdy bym sie tak nie ubrała. Bardziej lans pseudostylistki, niż pomoc tej pani.

 • Gość: brumbrum

  Oceniono 21 razy 11

  zajrzałam z uwagi na wiek tej pani i cóz widze, kobieta wygląda na 80-tke.A po "metamorfozie" jeszcze gorzej , nic elegancji ,okulary fatalne. Pani Szafa nic się nie poPiSała.

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 9

  jak na 64 lata to trochę staro wygląda i się nosi

 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 9

  Zrobila z nawet fajnej starszej kobiety nastolatke ta pani co jezdzi z szafa niech idzie na zmywak bo ubierac to ona nie potrafi

 • Gość: Pani stylistka to porażka

  Oceniono 12 razy 8

  Masakra!!!!!

 • Gość: ww

  Oceniono 7 razy 7

  ,,a kto ubierze "stylistę"?

 • shawmut

  Oceniono 7 razy 5

  jeśli tylko pani Basia czuje się dobrze w tej stylizacji, to wszystko w porządku. Nie mamy takich samych gustów, ale doceniam zmianę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane